קרטינג

כאשר מגיע היום הולדת של אחד הילדים או כל חגיגה אחרת אתם בטח מחפשים קרטינג? אז ראשית הגעתם למקום הנכון! אצלנו באתר תמצאו מבחר ענק של קרטינג שיהפכו את האירוע שלכם ליום הולדת מדליקה ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את הקרטינג שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של המסיבה שלכם.

מגוון הצעות של קרטינג לבחירתכם

תילתן מתנפחים ואטרקציות

מרכז, השפלה, דרום
כל הילדים קופצים ונהנים עם המתנפחים וקירות טיפוס מאתגרים ופעילות מהנה
2 המלצות

ספיד קארט - הפעלות מיני קארטינג

כל הארץ
חוויה מהנה במיוחד- בואו לחוות קארטינג אצלנו וליהנות מכל רגע ורגע.
20 המלצות

הפעלה מוטורית לילדים - אוטו ספיד

כל הארץ
מסיבה מאתגרת שמשלבת חוויה אתגרית עם משחקים והפתעות. בואו ליהנות איתנו
29 המלצות

קרטינג

קביעה על פי חודש בשנה למען קרטינג

קיים ניב שאומר שהכל לנו הינו עניין של תקופה.
אם כן בדומה ל הרבה מבין המשפטים גם הנוכחית מובנת כאמתית. מתקיימים לא מעט פעולות שנבחר לממש ושבתוכם נחויב לקחת בחשבון את העיתוי הזמן וכל מה שמתלווה בה.
אירוע יומהולדת כמקרה בוחן היא למעשה הדגמה לציון דרך כזה שכשאנו מקיימים אז אנו צריכים להביא בחשבון גם את המועד וגם את החודש בשנה הלועזית. יש כמה סוגים של ממדים למועד במהלך השנה שבו נעשה את אירוע יום ההולדת שבו נרצה קרטינג.

מזווית מסוים, מזג האוויר משפיע על הבחירה של הפעלה ליום הולדת ובסוג המרחב שבמסגרתו נחגוג את האירוע.

יש די הרבה חודשים שבתוכם אנו מסוגלים לערוך את המסיבה מחוץ לבית, לעומת זאת ישנן חודשים שבמסגרתם יהיה עלינו לציין את המעמד בתוך הבית, בגלל מזג אוויר קריר או במקום זה עומס חום מכביד. בתקופות מעבר ניתן לקחת מקום שבו נוכל להחליט רגע לפני המסיבה האם כדאי לערוך אירוע בחלל פתוח או שמא לקיים אירוע סגור.

בחירת פעילויות אטרקטיביות ל קרטינג

קבלת החלטה בהקשר של עונות השנה העברית והירח שבתקופתו נקיים את מסיבת יומהולדת תאיר בבירור על האטרקציות שנחליט לקיים.

הפתעות לילדים והפעלות מיוחדות צריכים להיות מוסדרים לפי זמני השנה או לחילופין להיות שיתאימו לכלל עונות השנה העברית. ישנן כדוגמה פעילויות כאלה שיכולות להתבצע רק בחלל פתוח כמו משחקי חפש את המטמון, מרוץ למיליון, מרוצים של מכוניות מכל הסוגים, ואטרקציות שמותאמות לאזורים מקורים כמו לדוגמה מופעים של קוסמות, ליצנים ודומיהם.
סוג הפעילות והאטרקציה המתאימים נברור בנוסף על פי גיל הילדים שמשתתפים באירוע, התחביבים שמאפיינים אותם וגםוכאמור תוך התחשבות בקהל היעד ואם הינו עשוי מבנים בלבד, בנות בלבד או לחילופין בנים וילדות אלו עם אלה.

יום הולדת לבנים? בנות? או אולי גם וגם? קרטינג!

סוגיה שמעסיקה אימהות ואבות רבים למדי ברגע שלפני מתחילים להכין את אירוע חגיגת יומולדת היא אם כדאיהאם רצוי לקיים מסיבת יום הולדת לבנים? האם מומלץ לתכנן מסיבת יום הולדת רק לבנות או לחילופין מומלץ ליצור קהל מגוון של ילדים ובנות במסיבה משולבת. אם לומר את האמת הרי שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה יחידה נכונה. ההכרעה חייבת להתבצע על פי ההעדפה של הילדים, אופי הלכידות של הכיתה וכדומה.
בהקשר של מבחר ימי הולדת שמיועדים לילדות בלבד עשויים לכלול בתוכם תכנים רחבי טווח שכוללים סדנא או סדנאות שף, המשך ב נסיכות ודוגמניות ובספא חלומי, ועשויות להיות גם סדנא או סדנאות ריקודים שונות.

יום הולדת עבור בנים בלבד עשויים להיות קשורות בתכנים כמו הכנת טיסנים, טורניר כדורגל תחרויות של יום הולדת ספורט תחרותי, תחרויות אבירים וישנם כמובן המופעים שמשותפים לבנים ולבנות שהם המגוונים מכולם כמו למשל חיפוש אחר המטמון, הופעה של ליצן, הקרנה קולנועית, תחנת רדיו, קריוקי יום הולדת נסיכות ואבירים ודומים להם.
מאפייניה של מבנה הפעילות וגם מבנה קהל המשתתפים משפיע על מבנה הפעילות, על קוויה הכלליים ובין היתר על רמת הלכידות בין כל הפרטים במסיבה.

קרטינג, קרטינג, קרטינג לימי הולדת, קרטינג ליום הולדת, קרטינג ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר