פיראטים

כאשר מגיע היום הולדת של אחד הילדים או כל חגיגה אחרת אתם בטח מחפשים פיראטים? אז ראשית הגעתם למקום הנכון! אצלנו באתר תמצאו מגוון ענק של פיראטים שיהפכו את האירוע שלכם ליום הולדת מיוחדת ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את הפיראטים שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של האירוע שלכם.

מגוון הצעות של פיראטים לבחירתכם

כיף של יומהולדת

כל הארץ
מגוון נושאי ימי הולדת ופעילויות מרתקות ומלאות בחוויות שכל הילדים הכי אוהבים.
4 המלצות

גיבורי העל והפיות של עינת'וש

שרון, מרכז, ירושלים, דרום
כל מה שצריך לחגיגת יום הולדת מוצלחת עם גיבורי על, משחקים ועוד!
12 המלצות

חני החייכנית הפעלות מדליקות

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום
כולם יוצאים מחויכים מסדנאות המאסטר שף או היצירה המעולות של המפעילה הכי החייכנית שיש.
8 המלצות

פיראטים

הכרעה בהתאם ל... חודש שנה קלנדרית למען פיראטים

ישנו ביטוי שמשמעו שהכל אתנו הוא תולדה של תקופה.
אם כן בהתאם ל מרבית הקלישאות אף זו מסתברת כהגיונית. יש הרבה פעילויות שנרצה לקיים ושבמהלכם נזדקק לקחת בחשבון את הטיימינג הזמן וכל מה שמתחבר אליה.
אירוע יום ההולדת כדוגמה הינה הדגמה לציון דרך דומה לזה שבעת שאנו מציינים אנו צריכים לקחת בחשבון בנוסף את המועד ואף את החודש בשנה הקלנדרית. מתקיימים כמה היבטים לזמן במהלך השנה שבמהלכם נחגוג את חגיגת יום ההולדת שבו נרצה פיראטים.

מכיוון אובייקטיבי, המועד בשנה הוא בעל השפעה על הכרעה של מפעילות או בבחירה של מקום שבמסגרתו נממש את החגיגה.

ישי מנים שבהם נוכל לקיים את מסיבת יום ההולדת מקום פתוח, לעומתן יש עונות שבהם נידרש לבצע את החגיגה בתוך מקום סגור, מפאת מזג אוויר קריר או במקום זה מזג אוויר חם וגם מעייף. בעונות המעבר אנו מסוגלים למצוא חלל שבו ניתן לקחת החלטה רגע לפני המסיבה האם כדאי לערוך אירוע בחלל פתוח ובין אירוע בחלל סגור.

החלטה על פעילויות ל פיראטים

החלטה בהקשר של חודשי השנה העברית והחודש שבתקופתו נבצע את מסיבת יום הולדת תקרין בנוסף על היצע האטרקציות שעליהן נחליט.

פעילויות אטרקטיביות והפעלות בעלות אופי מסוים צריכים להיות מעוצבים על פי מועדי השנה הקלנדרית או לחילופין להיות מסוג ההפעלות שיתאימו לחלק ניכר מ ימי השנה. יש למשל אטרקציות שעלולות להתרחש רק בחלל פתוח בדומה ל משחקי חפש את המטמון, המרוץ למיליון, מרוצי מכוניות לרבות כל סוגיהם, ואטרקציות שניתן להתאים למרחבים תוך ביתיים דוגמת מופע קוסמות, ליצן והדומים להם.
את התוכן והפעילות האטרקטיבית המותאמים נברור בנוסף גם על פי גיל החוגגים, עולם התוכן שלהם וגםוכאמור תוך כדי התחשבות בפרופיל קהל היעד והשאלה האם הינו למעשה מורכב מבנים בלבד, בנות בלבד או ילדים ובנות אלו עם אלה.

יומהולדת לבנים? לקהל של בנות? או לחילופין קהל מעורבב? פיראטים!

דילמה שמטרידה הורים רבים למדי רגע לפני מתחילים לתכנן את החגיגה של ימי ההולדת הינה אם מומלץ לארגן מסיבה עבור בנים? אם מומלץ להפיק אירוע לבנות או מומלץ לערבב ילדים ובנות במסיבה משולבת. אם להשיב על השאלה בכנות הרי שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה פשוטה יחידה מדויקת. ההחלטה אמורה להתבצע על פי ההחלטה של משתתפי יום ההולדת, סוג הלכידות בכיתה ועוד.
בהתייחס ל תכנים ימי הולדת לבנות יכולים להציע לבנות סוגי תכנים מסוגננים שכוללים בין היתר קונדיטוריה, יכולים לכלול דוגמניות ובספא מפנק, ועשויות לכלול סדנא או סדנאות מחול סוערות.

מסיבות ימי הולדת לבנים בלבד יכולים להיות קשורות בנושא של תחרויות טיסנים, כדורגל משחקי ימי הולדת ספורט תחרותי, אבירים וישנם כמובן המופעים שמשותפים שהינם ההשווים לעומת האחרים עם חפש את המטמון, מופע ליצנות לימי הולדת, קולנוע, תחנת רדיו, קריוקי מלהיב ימי הולדת נסיכות ואבירים ועוד הרבה סוגים של הפעלות.
המאפיינים של הפעילות וגם מבנה קהל המשתתפים משפיע על מאפייני הפעילות, על אופייה ובנוסף על אופי הלכידות בין כל הפרטים בקבוצה.

פיראטים, פיראטים, פיראטים לימי הולדת, פיראטים ליום הולדת, פיראטים ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר