סטנד אפ

כאשר מגיע היום הולדת של אחד הילדים או כל חגיגה אחרת אתם מחפשים סטנד אפ? אז דבר ראשון, הגעתם למקום הנכון! אצלנו באתר תמצאו מגוון ענק של סטנד אפ שיהפכו את האירוע שלכם ליום הולדת קסומה ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את הסטנד אפ שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של האירוע שלכם.

מגוון הצעות של סטנד אפ לבחירתכם

אילן וייס סטנדאפיסט לילדים
כל הארץ

ביום ההולדת הקרוב אתם הולכים לצחוק בלי סוף! חגיגה של צחוקים, כייף, הומור והמון אושר.


2 המלצות   |   החל מ: ₪1200

עופר ומאור כוכבי הצחוקייה
כל הארץ

צחוק בריא ומשחרר יהפוך את יום ההולדת למהנה במיוחד, עם מופע סוחף ומשגע


45 המלצות

Z הפקות
צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום

מסיבה חוויתית עם קריוקי, חידות ושירים, משחקי חברה שווים והרבה הפתעות


10 המלצות

יובלדת - סטנדאפ וקיוסק הממתקים
כל הארץ

מופע סוחף ומהנה לוקח את הילדים לעולם של צחוק שבו הכל אפשרי


29 המלצות

סטנד אפ

הכרעה על פי עונה במהלך השנה בשביל סטנד אפ

ישנו ביטוי שהמשמעות שלו היא שכל מה שקורה לנו הוא הוא פועל יוצא של זמן.
אז בהתאם ל הרבה מבין הפתגמים אף זו מתבררת כמציאותית. מתקיימים לא מעט בחירות שנבחר לממש ושבמהלכם נחויב לקחת בחשבון את הטיימינג העונה ואת מה שמשויך לה.
מסיבת יום הולדת לגיל הרך כמשל היא בעצם דוגמה למקרה מעין זה שכאשר אנו מבצעים אנו נדרשים להביא בחשבון אף את התקופה ואת החודש בשנה הקלנדרית. קיימים מספר אספקטים למועד בשנה הקלנדרית שבהם נחגוג את חגיגת יום ההולדת שבו נקיים סטנד אפ.

מכיוון מסוים, האקלים משפיע על הכרעה של הפעלה ובמרחב שבתוכו נעשה את המסיבה.

יש די הרבה מנים שבמהלכם נוכל לעשות את החגיגה מקום פתוח, לעומת זאת יש תקופות שבמהלכם נצטרך לציין את המאורע בחלל סגור, בגלל מזג אוויר מעונן או עומס חום משתק. בתקופות המעבר אפשרי לקחת אולם שבו מתאפשר לנו להחליט ברגע האחרון ממש האם לקיים אירוע פתוח או שמא לקיים אירוע בחלל סגור.

הזמנת אטרקציות ל סטנד אפ

החלטה בהתייחס ל עונות השנה עצמה והמועד המדויק שבו נציין את אירוע יום הולדת תשפיע במקביל על אותן אטרקציות שנבחר.

הפתעות לילדים והפעלות צריכים להיות מוסדרים בהתאמה ל עונות השנה העברית או לעומת זאת להיות אשר מתאימות לחלק ניכר מ ימי השנה העברית. ישנן כדוגמה פעילויות כאלה שיכולות להתקיים רק בחלל פתוח כמו חיפוש אחר המטמון, המרוץ למיליון, מרוצים של מכוניות מכל הסוגים, ופעילויות שרצוי להתאים לאזורים מקורים כמו מופע קוסמת, ליצנים ודומים להם.
את הפעילות והפעילות האטרקטיבית ההולמים נכריע במקביל גם על פי גילם של החוגגים, התחביבים אשר מאפיינים אותם ובין היתר תוך התחשבות בפרופיל קהל היעד והשאלה אם הקהל מורכב מקהל של ילדים בלבד, מקהל של ילדות בסך הכל או בנים וילדות אלו עם אלה.

יום הולדת לקהל של בנים לקהל בנות או שמא קהל מעורבב? סטנד אפ!

סוגיה שמאתגרת הורים רבים ברגע שלפני מתחילים לתכנן את אירוע המסיבה של יומולדת היא הדילמה אם לקיים אירוע לילדים? אם כדאי להכין אירוע יום הולדת לילדות בלבד או מומלץ לערבב בנים ובנות בחגיגה מאוחדת. אם להשיב על השאלה בכנות הרי שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה קלה הולמת נכונה. ההחלטה בסוגיה מתחייבת להתקבל תוך לקיחה בחשבון של האופי של משתתפי יום ההולדת, סוג ההתגבשות בכיתה ועוד.
מבחינת היצע יומהולדת שמיועדים לבנות צריכים לכלול בתוכם סוגי תכנים שונים שכוללים בישול ואפייה, יכולים להיות קשורים ב נסיכות ודוגמניות ובספא מפנק, ועשויות לכלול מסיבות מחול שונות.

יומולדת לילדים עשויים להיות בנושא של הכנת טיסנים, טורניר כדורגל משחקי ימי הולדת ספורט אתגרי, תחרויות אבירים ויש כמובן הנושאים המשותפים השהם למעשה המגוונים לעומת האחרים לדוגמה משחקי חפש את המטמון, מופע ליצנים, הקרנה קולנועית, תחנת רדיו, קריוקי מלהיב הפעלת נסיכות ואבירים ועוד.
מאפייני הפעילות עצמה ובנוסף מבנה חוגגי האירוע הוא בעל השפעה רבה על סוג הפעילות, אופייה וגם על רמת הגיבוש בין כל הפרטים בגן.

סטנד אפ, סטנד אפ, סטנד אפ לימי הולדת, סטנד אפ ליום הולדת, סטנד אפ ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר