סדנאות יום הולדת

סדנאות יום הולדת הן הלהיט הבא של מסיבות יום הולדת. ילדים אוהבים ליצור ולעסוק ביצירה כזו או אחרת, ללמוד ולחזור עם מתנה :) אז לכן ריכזנו לכם את כל הסדנאות המתאימות גם לבנים וגם לבנות וכמובן גם מתאימות לכל הגילאים. לכם נשאר רק לבחור את הסדנא המתאימה ביותר ולשריין את התאריך שלכם.

סדנאות ליום הולדת

מטי סדנאות צבעוניות
מרכז

ימי הולדת יצירתיים במיוחד עם סדנאות פימו כיפיות לילדים.


2 המלצות   |   החל מ: ₪800

עיצוב תכשיטים עם הדסה
כל הארץ

בואו לעצב את התכשיט הכי נוצץ ומקורי בפעילות מיוחדת שמאפשרת ליצור ולחוות


17 המלצות

Aya's Sweets
שרון, מרכז, דרום

בואו להכיר אצלנו את עולם המתוקים בהפעלה חוויתית, מתוקה ומהנה במיוחד


24 המלצות

הספא של אליזבט
צפון, מרכז

ביום ההולדת שלך את הופכת לנסיכה שזוכה לפינוק מכף רגל ועד ראש! הזמיני את החברות ונתחיל!


0 המלצות

אמנים יוצרים שמחה
צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום

בואו לחגוג איתנו יום הולדת מיוחד ומקורי עם פעילויות שמחברות את הילדים לטבע


0 המלצות

מירביל'ה סוכר של עוגה
מרכז, ירושלים

חווית יום הולדת מתוקה במיוחד, עם שפע יצירתיות, הנאה ובעיקר המון המון מתוק!


0 המלצות

סדנת איפור
כל הארץ

סדנת איפור מושקעת ומקצועית, הפעלה יצירתית ביותר ותפאורה מושלמת!


2 המלצות

סדנת טיפוח ויצירה לבנות
שרון, מרכז

מגוון סדנאות מפנקות ומהנות שבהן תיצרו בעצמן את היופי שלכן!


0 המלצות

סדנה ליום הולדת

סדנא ליום הולדת- כלי מעשיר וחוויתי
יצר האדם הוא סקרני מטבעו. בני האדם אוהבים ללמוד, להתנסות בתכנים חדשים ולהיחשף אל עולמות רחוקים. יצר האדם הוא ללמוד וילדים כמבוגרים תמיד שמחים ללמוד ולהחכים. כדי לאפשר להם לממש את האהבה הזו, בעיקר כאשר מדובר על ילדים חשוב לארוז את התכנים באריזה מיוחדת וצבעונית שתדבר אליהם בגובה העיניים. קחו למשל את הנושא של סדנאות לימי הולדת. מדובר על כלי בעל פוטנציאל מעולה ללמידה של תכנים ונושאים חדשים, העשרה והעצמה של הילדים בכל הגילאים. עם שימוש נכון בכלי הזה, בחירה של סדנאות ימי הולדת שתהיינה מתאימות והולמות לילדים לפי גיל ועולם תוכן, ניתן להגיע למחוות מרהיבים של למידה, העצמה והרחבת אופקים.

תחומים שונים של סדנאות לימי הולדת
סדנאות לימי הולדת יכול להיות במגוון תחומים. זה יכול להיות בין היתר בנושא של בעלי חיים, יצירה, עיצוב אופנה, איפור, קולנוע, צילום, רדיו ועוד. סדנא ליום הולדת יכולה להיות חווייתית יותר בסגנון קפוארה, ריקוד או סדנת צחוק מבדרת. אין זה משנה בהכרח מה נושא הסדנא או מה התוכן שלה, חשוב יותר לוודא שהיא מותאמת לעולם התוכן של הילדים בראש ובראשונה על פי קבוצות הגיל. התאמת התוכן לגיל הילדים חשובה מאין כמוה. זה המפתח להתחברות של הילדים לתוכן, לעידוד הסקרנות הטבעית ומפעיל של סדנא ליום הולדת שיידע כיצד להתאים את התוכן לקהל היעד יצליח לחשוף את הילדים לעולמות חדשים ומרהיבים.

סדנא לבים או לבנות?
מעבר לשכבת הגיל קיים גם ההבדל המגדרי. נהוג לחלק את סדנאות לימי הולדת לפי האבחנה הדיכוטומית של בנים ובנות. בנות אוהבות נסיכות ובנים אוהבים כדורגל. החלוקה הזו אינה מעודכנת וכיום ניתן למצוא סדנאות ליום הולדת שתשלבנה בין בנים ובין בנות. זה יכול להיות רדיו, קולנוע, טלוויזיה, יצירה, אפייה ובישול, צחוק, ועוד תכנים שונים שבהם ניתן לשתף בנים ובנות ביחד או ליצור סדנה מופרדת בעלת אופי תחרותי יותר. כאן הבחירה היא על פי הגיל והעדפה של חתן או כלת יום ההולדת. מעבר לערך הלימודי החשוב של התוכן שנלמד בסדנאות בימי ההולדת יש בהן גם ערך חברתי חשוב מאין כמוהו. הלימוד בצוותא, החוויה המגבשת יוצרים ערך חברתי עבור כל הילדים, משהו שייקחו הלאה להמשך חייהם.

כפעילות מרכזית או כתוספת
סדנא ליום הולדת יכולה להשתלב כחלק מהפעלה גדולה יותר או להיות לב ליבה של המסיבה. המגוון העצום, אפשרויות ההתאמה והמקצועיות של מפעילי הסדנאות הם מה שהופך את הסדנאות הללו לכלי כל כך מוצלח וייחודי. ילדים זוכים לממש את יצר הסקרנות שלהם, מקבלים מזכרת ממסיבה מרגשת ומיוחדת ואנו ההורים חווים תחושת סיפוק נוכח העבודה שיצרנו יום הולדת בעל משמעות ערכית וחינוכית, שהוא גם חוויתי ומהנה. בחירת הסדנא יכולה להיות בעצה אחת עם הילד או הילדה, בתנאי שהם בוגרים מספיק, כאשר ניתן להציע את כל טווח האפשרויות או שתי אפשרויות שמהן יבחרו הילדים את הסדנא המועדפת עליהם.

סדנאות לימי הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר