מצא את המטמון

כאשר חוגגים יום הולדת של אחד הילדים או כל אירוע אחר אתם צריכים מצא את המטמון? אז קודם כל הגעתם למקום הנכון! אצלנו באתר תמצאו מבחר ענק של מצא את המטמון שיהפכו את האירוע שלכם ליום הולדת מטריפה ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את המצא את המטמון שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של האירוע שלכם.

מגוון הצעות של מצא את המטמון לבחירתכם

אגדודס - אי המטמון

מרכז
חגיגה המשלבת את סיפורי אי המטמון ובה ילדכם הוא הכוכב! חגיגה עם תכנים חינוכיים.
33 המלצות

חני החייכנית הפעלות מדליקות

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום
כולם יוצאים מחויכים מסדנאות המאסטר שף או היצירה המעולות של המפעילה הכי החייכנית שיש.
8 המלצות

מצא את המטמון


הכרעה על פי ירח בשנה לטובת מצא את המטמון
ישנו היגד שאומר שהכל אתנו זה הוא פועל יוצא של טיימינג. אם כן בדומה ל רוב הפתגמים גם זו נראית כאמתית. מתקיימים די הרבה פעילויות שנרצה לבצע ושבמהלכם נזדקק להביא בחשבון את התזמון הזמן וכל דבר שמתחבר אליה. מעמד יומולדת לגיל הרך כדוגמה היא בעצם המחשה לאירוע כזה שבשעה שאנו מקיימים אז אנו צריכים להביא בחשבון במקביל את התקופה ובנוסף את החודש בשנה הקלנדרית. קיימים מספר פנים לעידן במסגרת השנה שבמהלכם נציין את מסיבת יום ההולדת שבו נרצה מצא את המטמון.

מצד אובייקטיבי, הזמן בשנה לא פוסח על בחירה בסוג ההפעלה ובחלל שבקרבו נציין את המעמד.

ישי מנים שבמהלכם אפשרי בהחלט לערוך את מסיבת יום ההולדת מחוץ לבית, לעומת עונות שבתוכם ניאלץ לערוך את המעמד במרחב סגור, עקב ממטרים או במקום זה עומס חום מעייף. בתקופות המעבר נוכל לבחור אולם שבו יתאפשר לנו לבחור ברגע האחרון ממש האם לקיים אירוע בחוץ או אירוע בחלל סגור.

החלטה על פעילויות אטרקטיביות ל מצא את המטמון
הבחירה ביחס ל מועדי השנה עצמה ולגבי החודש שבתקופתו נבצע את אותה יומולדת תשפיע בנוסף על כל האטרקציות שעליהן נחליט.

הפתעות לילדים והפעלות בעלות אופי מסוים צריכים להיות מעוצבים על פי תקופות השנה הקלנדרית או למשל להיות כאלו אשר מתאימות לכלל חודשי השנה העברית. ניתן לבחור למשל הפעלות שיוכלו להתרחש אך ורק במרחב חיצוני כמו למשל משחקי חפש את המטמון, מרוץ למיליון, תחרויות מכוניות למיניהם, ואטרקציות שניתן להתאים למקומות תוך ביתיים כמו לדוגמה הופעה של קוסם, ליצנים ודומים להם. סוגי הפעילות והאטרקציה ההולמים נברור במקביל לפי גילם של הילדים, עולם התוכן שלהם וכמובן בהתחשב בפרופיל קהל היעד והשאלה האם הינו למעשה עשוי ילדים בלבד, בנות אך ורק או לחילופין ילדים ובנות במעורבב.

יומהולדת לקהל בנים? בנות? או אולי אלו עם אלה? מצא את המטמון!
בעיה שמטרידה הורים רבים רגע לפני הם חושבים להכין את אירוע חגיגת ימי ההולדת היא השאלה אם לארגן אירוע יום הולדת רק לבנים האם כדאי לקיים חגיגת יום הולדת רק לילדות או שמא מומלץ ליצור קהל מעורבב של ילדים וילדות במסיבה מאוחדת. אם להשיב על השאלה בכנות הרי שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה הולמת נכונה תמיד. הבחירה חייבת להתקבל לפי האופי של הילדים, רמת החברות בכיתה ועוד. בשאלה לגבי היצע יום הולדת שמיועדים לילדות בלבד צריכים להציע סוגי תכנים מסוגננים שכוללים תכנים של משימות מאתגרות במטבח, יכולים להיות נסיכות ובספא, ועשויות להיות גם סדנא או סדנאות ריקודים מרתקות.

ימי הולדת עבור בנים בלבד אמורים להיות קשורות בעולם התוכן של מטוסים, משחקי כדורגל משחקי ימי הולדת ספורט מאתגר, תחרות אבירים וישנם כמובן הנושאים המשותפים לכולם שהינם המעניינים ביותר עם משחקי חפש את המטמון, מופע ליצנות לימי הולדת, פעילות קולנוע, סדנת רדיו, ערב קריוקי יום הולדת נסיכות ואבירים ועוד. מאפייני הפעילות עצמה ומבנה קהל החוגגים משליך על הפעילות, אופייה ובנוסף על הלכידות בין החברים בכיתה.

מצא את המטמון, מצא את המטמון, מצא את המטמון לימי הולדת, מצא את המטמון ליום הולדת, מצא את המטמון ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר