מספרי סיפורים

כאשר יש יום הולדת של אחד הילדים או כל אירוע אחר אתם בטח מחפשים מספרי סיפורים? אז נתחיל ונומר שהגעתם למקום הנכון! אצלנו בפורטל תמצאו מבחר גדול של מספרי סיפורים שישדרגו את האירוע שלכם ליום הולדת מקפיצה ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את המספרי סיפורים שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של האירוע שלכם.

מגוון הצעות של מספרי סיפורים לבחירתכם

חוצפה קטנה - הפעלות לילדים

שרון, מרכז
חוויה מפתיעה בשילוב הצגה מצחיקה, דמויות מרתקות, קסמים משתוללים ועוד
החל מ: ₪1100
6 המלצות

תיאטרון חוויה - חוויה ליום הולדת

שרון, מרכז
מקום חוויתי לילדים שבו הם יוכלו להיכנס לעולמות מדהימים של פנטזיה וקסם!

לשבור את הקרח עם דוסילנד

כל הארץ
יום הולדת מהאגדות ומהסרטים בסגנון לשבור את הקרח!
1 המלצות

מספרי סיפורים


קביעה בהתאם ל... זמן בשנה למען מספרי סיפורים
ישנו ביטוי שמשמעו שכל דבר בחיינו הינו נבנה על פי טיימינג. אז כמו חלק ניכר המשפטים גם זו מובנת כמציאותית. מתקיימים הרבה פעילויות שנבחר לבצע ושבמהלכם נזדקק להביא בחשבון את התזמון הזמן וכל דבר שקשור בה. מעמד יומהולדת כמשל היא בעצם המחשה לציון דרך כזה שבשעה שאנו מבצעים אנו נזקקים להביא בחשבון במקביל את התקופה וגם את החודש במהלך השנה. ישנם כמה סוגים של זוויות לחודש במסגרת השנה שבו נציין את חגיגת יום ההולדת שבו נקיים מספרי סיפורים.

מצד אחד, הזמן בשנה מהווה השפעה על הכרעה של מפעילות ובסוג המרחב שבו נקיים את החגיגה.

יש די הרבה עונות שבמהלכם ניתן בצע את החגיגה מחוץ לבית, לעומת זאת ישנן חודשים שכחלק מהאילוצים יהיה עלינו לקיים את המאורע במרחב סגור, בעקבות ממטרים או בשל מזג אוויר חם וגם מכביד. בתקופות המעבר ניתן לקחת חלל שבו מתאפשר לנו לקחת החלטה רגע לפני המסיבה האם לערוך אירוע תחת כיפת השמיים ובין אירוע במרחב סגור.

הכרעה לגבי פעילויות ל מספרי סיפורים
בחירה ביחס ל זמני השנה העברית והחודש שבו נחגוג את חגיגת יום הולדת תאיר גם על כל האטרקציות שנבחר.

הפתעות והפעלות בעלות אופי מסוים יכולים להיות מאורגנים בהתאם ל עונות השנה הקלנדרית או לעומת זאת להיות שמתאימות לכלל מועדי השנה כולה. ניתן למצוא כדוגמה אטרקציות שעשויות להתרחש רק בחלל חיצוני כמו משחקי חפש את המטמון, המרוץ אחר המיליון, תחרויות מכוניות לרבות כל סוגיהם, והפעלות שמותאמות לאזורים מקורים כמו למשל מופעים של קוסמת, ליצנות ודומיהם. את ההפעלה והאטרקציה המתאימים נבחר במקביל גם על פי גילם של הילדים, סוגי התכנים שלהם וכמובן תוך התחשבות בפרופיל קהל היעד והשאלה אם הקהל בנוי מבנים אך ורק, מקהל ממין בנות בלבד או שמא ילדים וילדות גם יחד.

יומהולדת לבנים? בנות? או אולי אלו עם אלה? מספרי סיפורים!
שאלה שמעסיקה אימהות ואבות רבים במיוחד שנייה לפני מתחילים לתכנן את מסיבת יומולדת היא בעצם האם כדאי לתכנן מסיבה לילדים? אם מומלץ לארגן אירוע יום הולדת רק לילדות או שמא מומלץ לערבב בנים וילדות בחגיגה מאוחדת. אם להיות כנים הרי שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה אחת נכונה תמיד. הבחירה חייבת להיעשות תוך לקיחה בחשבון של ההחלטה של משתתפי יום ההולדת, אופי הלכידות של הכיתה ועל פי מאפיינים דומים נוספים. לגבי סוגים יום הולדת שמיועדים לילדות יכולים להציע לחוגגות סוגי תכנים רחבי טווח שבהם ניתן למנות תכנים של משימות מאתגרות במטבח, יכולים להיות נסיכות ובספא מענג, ויכולות להיות גם ויכולות לכלול מסיבות ריקודים מרתקות.

מסיבת יום הולדת עבור בנים עשויים לגעת בעולם התוכן של תחרות טיסנים, משחקי כדורגל משחקי ימי הולדת ספורט תחרותי, אבירים וישנם הנושאים שמשותפים שהינם ההשווים מבין כולם כמו למשל משחקי חפש את המטמון, מופע ליצנות לימי הולדת, קולנוע, תחנת רדיו, קריוקי ימי הולדת נסיכות ואבירים ועוד. המאפיינים של הפעילות עצמה וגם מבנה החוגגים משפיע באופן נרחב על מאפייני הפעילות, אופייה ובנוסף על הגיבוש בין כל מי שחבר בכיתה.

מספרי סיפורים, מספרי סיפורים, מספרי סיפורים לימי הולדת, מספרי סיפורים ליום הולדת, מספרי סיפורים ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר