מסיבת הפתעה

כאשר יש יום הולדת של אחד הילדים או כל חגיגה אחרת אתם מחפשים מסיבת הפתעה? אז קודם כל הגעתם למקום הנכון! אצלנו באתר תמצאו מבחר גדול של מסיבת הפתעה שיעשו את האירוע שלכם ליום הולדת מיוחדת ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את המסיבת הפתעה שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של האירוע שלכם.

מגוון הצעות של מסיבת הפתעה לבחירתכם

קנדיל'ה לשבור את הקרח

כל הארץ
בואו ליהנו ממופע חגיגי באווירה ייחודית עם תפאורה חלומית שירתק את הילדים
33 המלצות

Z הפקות

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום
מסיבה חוויתית עם קריוקי, חידות ושירים, משחקי חברה שווים והרבה הפתעות
10 המלצות

אגדודס - מסביב לעולם

מרכז
חגיגת יום הולדת בקונספט של מסביב לעולם ב-80 דקות! פעילות עשירה ומדליקה.
22 המלצות

פארטי ספורט

כל הארץ
ספורטיבי ומגבש! כולם משתתפים וכמובן קפטן יש רק אחד! בוא להיות מספר 1
17 המלצות

מסיבת הפתעה

הכרעה בהתאם ל... עונה בשנה למען מסיבת הפתעה

ישנו משפט שאומר שהכל לנו הינו תוצאה של תקופה.
אז בדומה ל מרבית הפתגמים גם זו נראית כאמתית. ישנם הרבה מאד בחירות שנבחר לבצע ובמסגרתם נצטרך להביא בחשבון את התקופה העיתוי וכל מה שמשויך אליה.
חגיגת יומהולדת כמקרה בוחן היא משל למקרה מעין זה שבשעה שאנו מבצעים אז אנו צריכים להביא בחשבון בנוסף את העיתוי וגם את החודש בשנה הלועזית. קיימים הרבה ממדים לחודש בשנה הקלנדרית שבמסגרתם נערוך את חגיגת יום ההולדת שבו נרצה מסיבת הפתעה.

מהיבט נקודתי, הזמן בשנה הוא בעל השפעה על הכרעה של הפעלה ליום הולדת או בבחירה של מקום שבתוכו נעשה את האירוע.

ישי תקופות שבתוכם אפשרי בהחלט לערוך את החגיגה מחוץ לבית, לעומת מועדים שבהם נידרש לקיים את המעמד במקום סגור, בשל גשמים או בגלל עומס חום משתק. בעונות המעבר אנו מסוגלים לחפש מרחב שבו מתאפשר לקחת החלטה ברגע האחרון ממש האם לקיים אירוע בחוץ או שמא לקיים אירוע סגור.

בחירת הפעלות ל מסיבת הפתעה

הבחירה בהקשר של זמני השנה עצמה והירח שבמהלכו נבצע את חגיגת יומהולדת תאיר בבירור על היצע האטרקציות שבהן נבחר.

הפתעות והפעלות מיוחדות יכולים להיות מעוצבים בהתאמה ל מועדי השנה העברית או למשל להיות שמתאימות לכל מועדי השנה כולה. קיימות לדוגמה פעילויות שמחויבות להתרחש רק בחלל חיצוני כמו חפש את המטמון, מרוץ למיליון, מרוצי מכוניות מכל הסוגים, והפעלות שמותאמות לחללים מקורים כמו לדוגמה הופעה של קוסם, ליצנות וכדומה.
את אותה הפעילות והאטרקציה המתאימים נכריע במקביל גם לפי גילאי הילדים, התחביבים שלהם וכמובן תוך כדי התחשבות בפרופיל קהל היעד והאם הוא למעשה עשוי מקהל של בנים בלבד, מקהל ממין בנות בלבד או שמא ילדים ובנות במעורבב.

יום הולדת לילדים? לקהל של בנות? או קהל מעורבב? מסיבת הפתעה!

שאלה שמעניינת אבות ואימהות לא מעטים שנייה לפני מתחילים להכין את חגיגת יומולדת הינה השאלה האם לתכנן חגיגת יום הולדת לילדים? אם כדאי לארגן מסיבה לילדות בלבד או כדאי לערבב בנים ובנות בהפעלה משולבת. אם להשיב על השאלה בכנות הרי שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה מושלמת נכונה תמיד. ההחלטה בסוגיה צריכה להיעשות לפי ההחלטה של המשתתפים, רמת החברות של הכיתה ועל פי מאפיינים דומים נוספים.
בשאלה לגבי מבחר יום הולדת לילדות עשויים לכלול תכנים רחבי טווח שכוללים בין היתר עבודות מטבח, יכולים לכלול נסיכות ובספא מענג, ויכולות להיות גם ויכולות לכלול חגיגות וסגנונות ריקוד סוערות.

ימי הולדת לילדים בלבד יכולים להיות קשורות בנושאי טיסנים, תחרויות כדורגל יום הולדת ספורט אתגרי, תחרויות אבירים וישנם גם התכנים המשותפים שהינם המגוונים לעומת האחרים כמו למשל חיפוש אחר המטמון, הופעה של ליצן, חוויה קולנועית, תחנת רדיו, מופע קריוקי ימי הולדת נסיכות ואבירים ועוד.
המאפיינים של מבנה הפעילות ובין היתר מבנה הילדים המשתתפים הוא בעל השפעה רבה על סוג הפעילות, על דמותה וגם על רמת הגיבוש בין כל הפרטים בגן.

מסיבת הפתעה, מסיבת הפתעה, מסיבת הפתעה לימי הולדת, מסיבת הפתעה ליום הולדת, מסיבת הפתעה ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר