מועדונים

כאשר חוגגים יום הולדת של אחד הילדים או כל חגיגה אחרת אתם מחפשים מועדונים? אז נתחיל ונומר שהגעתם למקום הנכון! אצלנו בפורטל תמצאו מגוון ענק של מועדונים שיעשו את האירוע שלכם ליום הולדת מטריפה ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את המועדונים שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של האירוע שלכם.

מגוון הצעות של מועדונים לבחירתכם

צ'יקו הקוסם הקסום

צפון, שרון, מרכז, ירושלים
מופע של קוסם עם הפעלות מקתקות ועוד הפתעות הוא המתכון ליום הולדת קסום במיוחד
18 המלצות

גרין מנגו

צפון
יום הולדת מהאגדות עם קעקועים צבעוניים, איפור, הפתעות ודוכן פלאפל עשיר וטעים
4 המלצות

כוכבי החלל

כל הארץ
הפעלה מקורית ומושקעת בסגנון מלחמת הכוכבים! תלבושות מדהימות לבנים ולבנות, חגיגה אמיתית!
14 המלצות

מועדונים


קביעה על פי תקופה שנה קלנדרית בשביל מועדונים
יש פתגם שהמשמעות שלו היא שכל מה שקורה בחיים זה נבנה על פי תזמון. אז כמו מרבית האמירות גם זו מתגלה כנכונה. מתקיימים הרבה מאד פעילויות שנבחר לעשות ושבהם נידרש לקחת בחשבון את התקופה העונה וכל דבר שמתחבר בה. מעמד יומולדת לגיל הרך כדוגמה הינה הדגמה לציון דרך מעין זה שמרגע שאנחנו מקיימים אנו צריכים לקחת בחשבון במקביל את העיתוי וגם את החודש במהלך השנה. קיימים כמה זוויות למועד בשנה הקלנדרית שבמסגרתם נחגוג את יום ההולדת שבו נבחר מועדונים.

מכיוון בודד, מזג האוויר מהווה השפעה על הכרעה של מפעילים ובמרחב שבמסגרתו נעשה את האירוע.

ישי עונות שבמסגרתם אפשרי בהחלט לערוך את מסיבת יום ההולדת במרחב פתוחב, לעומת זאת יש תקופות שבמהלכם יהיה עלינו לציין את המעמד במקום סגור, בגלל גשמים או מזג אוויר חם וגם כבד. בעונות מעבר נוכל לאתר מרחב שבו מתאפשר לבחור בזמן אמת האם לקיים אירוע בחלל פתוח או שמא כדאי לערוך אירוע בחלל סגור.

הכרעה לגבי פעילויות ל מועדונים
הבחירה בהתייחס ל מועדי השנה ולגבי החודש שבתקופתו נחגוג את אירוע יום הולדת תשפיע במקביל על סוג האטרקציות שעליהן נחליט.

הפתעות והפעלות מיוחדות צריכים להיות מעוצבים בהתאם ל עונות השנה הקלנדרית או במקביל להיות הפעלות שיתאימו לכלל חודשי השנה העברית. קיימות לדוגמה הפעלות כאלה שעלולות להתרחש אך ורק במרחב חיצוני בדומה ל חיפוש אחר המטמון, המרוץ למיליון, תחרויות מכוניות לרבות כל סוגיהם, ופעילויות שניתן להתאים לאזורים מקורים כמו לדוגמה מופעים של קוסמות, ליצנות ודומיהם. סוגי הפעילות והפעילות האטרקטיבית המותאמים נבחר במקביל על פי גיל המשתתפים, עולם התוכן אשר מעניינים אותם וגםוכאמור תוך שאנו מתחשבים בפרופיל קהל היעד והאם הקהל בנוי ילדים בלבד, ילדות בסך הכל או לחילופין בנים ובנות במעורבב.

יום הולדת לבנים? לקהל של בנות? או לחילופין ביחד? מועדונים!
דילמה שמעניינת הורים רבים ברגע שלפני הם רוצים לתכנן את המסיבה של ימי ההולדת הינה הסוגיה אם כדאיהאם רצוי לארגן חגיגת יום הולדת לבנים? האם מומלץ להכין אירוע יום הולדת רק לילדות או שמא כדאי ליצור קהל מגוון של ילדים וילדות במסגרת משולבת. האמת היא שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה מושלמת נכונה תמיד. הבחירה מתחייבת להיעשות לפי ההעדפה של החוגגים, אופי ההתגבשות בכיתה ועוד. מבחינת מבחר יומולדת לילדות מסוגלים לכלול בתוכם תכנים שונים החל ב קונדיטוריה, יכולים להיות מלכות ודוגמניות ובספא מפנק, וכלה ב תחרויות כוריאוגרפיה מגוונות.

מסיבת יום הולדת לילדים בלבד יכולים להיות קשורות בעולם התוכן של תחרות טיסנים, כדורגל יום הולדת ספורט מאתגר, תחרות אבירים ויש כמובן המופעים שמשותפים לבנות ולבנים השהם למעשה המגוונים ביותר כמו למשל משחקי חפש את המטמון, ליצנות, חוויה קולנועית, רדיו, קריוקי מצחיק ימי הולדת נסיכות ואבירים ועוד הרבה סוגים של הפעלות. המאפיינים של הפעילות ומבנה המשתתפים הוא בעל השפעה על סוג הפעילות, אופייה ועל רמת הלכידות בין החברים בכיתה.

מועדונים, מועדונים, מועדונים לימי הולדת, מועדונים ליום הולדת, מועדונים ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר