מאפרות

כאשר מגיע היום הולדת של אחד הילדים או כל חגיגה אחרת אתם בטח מחפשים מאפרות? אז נתחיל ונומר שהגעתם למקום הנכון! אצלנו בפורטל תמצאו מבחר גדול של מאפרות שיהפכו את האירוע שלכם ליום הולדת מטריפה ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את המאפרות שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של המסיבה שלכם.

מגוון הצעות של מאפרות לבחירתכם

לאלילנד - הכניסה לבנות בלבד

כל הארץ
מסיבת ספא, דוגמניות ושלל נושאים כמו שבנות אוהבות, ים של פינוקים והפתעות לכל הבנות.
31 המלצות

מסיבליידי - ספא דוגמניות

צפון, מרכז
בואי עם כל החברות הטובות ליומולדת שכולה פינוק, יופי וסטייל.
83 המלצות

קנדיל'ה לשבור את הקרח

כל הארץ
בואו ליהנו ממופע חגיגי באווירה ייחודית עם תפאורה חלומית שירתק את הילדים
33 המלצות

עד עצם היום הזה

צפון, מרכז, דרום
את בוחרת את הנסיכה האהובה עליך, אנחנו מגשימים לך חלום! יום הולדת שהוא בעצם הרפתקה קסומה.
7 המלצות

סדנת תכשיטים עם נירית

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום
אין כמו יום הולדת כדי להגשים חלום וחלום מלכותי כמו תכשיטים כיף במיוחד להגשים
22 המלצות

פינק פארטי

צפון
מסיבת ספא מושלמת לך ולחברות שלך בחגיגת יום ההולדת! חגיגה של מסאז'ים, איפור ולקים.
9 המלצות

מירביל'ה סוכר של עוגה

מרכז, ירושלים
חווית יום הולדת מתוקה במיוחד, עם שפע יצירתיות, הנאה ובעיקר המון המון מתוק!

מאפרות


בחירה על פי ירח שנה עברית לטובת מאפרות
קיים ביטוי שהפרשנות שלו אומרת שכל מה שקורה בחיינו הוא עניין של תזמון. אם כן ממש כמו הרבה מבין האמירות אף זו מתבררת כמציאותית. קיימים הרבה פעילויות שנקבע לבצע ובמסגרתם נחויב להביא בחשבון את התזמון העונה וכל מה שמשויך בה. מסיבת יומולדת לגיל הרך כמשל היא למעשה הדגמה לציון דרך מעין זה שכאשר אנו מקיימים אנו צריכים לקחת בחשבון בנוסף את הזמן וגם את החודש בשנה העברית. מתקיימים כמה אספקטים לעידן במהלך השנה שבמהלכם נעשה את מסיבת יום ההולדת שבו נחליט מאפרות.

מאספקט אחד, מזג האוויר משפיע על בחירה בסוג ההפעלה או בבחירה של מקום שבו נקיים את המסיבה.

יש די הרבה חודשים שבמהלכם נוכל לקיים את המסיבה מחוץ לבית, לעומת זמנים שבתוכם נצטרך לערוך את האירוע בתוך מקום סגור, בגלל מזג אוויר קריר או בשל מזג אוויר חם וגם משתק. בעונות המעבר אנו יכולים לאתר מרחב שבו יתאפשר להחליט בדקה התשעים בין אירוע פתוח ובין אירוע במרחב סגור.

הזמנת הפעלות ל מאפרות
החלטה בהקשר של חודשי השנה והירח שבמסגרתו נציין את אותה יומהולדת תאיר בבירור על היצע האטרקציות שנבחר.

אטרקציות והפעלות עלולים להיות מוסדרים על פי זמני השנה הקלנדרית או להיות הפעלות אשר מתאימות לכל עונות השנה. ניתן לבחור למשל פעילויות שעלולות להיות אך ורק במרחב חיצוני דוגמת מצא את המטמון, המרוץ אחר המיליון, תחרויות מכוניות לרבות כל סוגיהם, ותכניות שרצוי להתאים לחללים מוגנים כמו לדוגמה מופע קוסמות, ליצנות ודומים להם. סוגי ההפעלה והפעילות המיוחדת ההולמים נכריע בין היתר גם על פי הגיל החוגגים, התחביבים שמעניינים אותם ובין היתר תוך כדי התחשבות בקהל היעד והשאלה אם הינו למעשה בנוי ילדים בסך הכל, בנות אך ורק או אולי בנים ובנות גם יחד.

יומהולדת לבנים? לקהל של בנות? או לחילופין קהל מעורבב? מאפרות!
שאלה שמאתגרת אבות ואימהות רבים ברגע שלפני הם חושבים לתכנן את אירוע המסיבה של יומהולדת היא הדילמה האם כדאי לארגן מסיבת יום הולדת לבנים? האם כדאי לערוך אירוע רק לבנות או אולי שמא ליצור קהל מגוון של בנים וילדות בהפעלה משולבת. אם להיות כנים הרי שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה פשוטה הולמת נכונה תמיד. ההחלטה מתחייבת להתקבל תוך לקיחה בחשבון של הבחירה של משתתפי יום ההולדת, סוג ההתגבשות בכיתה ועל פי מאפיינים דומים נוספים. מבחינת תכנים יומולדת לילדות מסוגלים להציע לחוגגות סוגים מגוונים שכוללים בין היתר קונדיטוריה, יכולים להיות מלכות ובספא מענג, ויכולות להיות גם ויכולות לכלול סדנא או סדנאות וסגנונות ריקוד שונות.

מסיבת יום הולדת עבור ילדים עשויים להיות בעולם התוכן של מטוסים, משחקי כדורגל משחקי ימי הולדת ספורט תחרותי, תחרות אבירים וישנם גם הנושאים המשותפים לכולם שהינם למעשה המרתקים מבין כולם כמו למשל מצא את המטמון, הופעה של ליצן ליום הולדת, הקרנה קולנועית, פעילות בנושא רדיו, ערב קריוקי הפעלה של נסיכות ואבירים והפעלות דומות נוספות. המאפיינים של סוג הפעילות ומבנה קהל החוגגים הוא בעל השפעה רבה על סוג הפעילות, אופייה ובמקביל גם על אופי הגיבוש בין כל החברים בכיתה.

מאפרות, מאפרות, מאפרות לימי הולדת, מאפרות ליום הולדת, מאפרות ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר