ליצניות

כאשר מגיע היום הולדת של אחד הילדים או כל חגיגה אחרת אתם מחפשים ליצניות? אז נתחיל ונומר שהגעתם למקום הנכון! אצלנו בפורטל תמצאו מגוון ענק של ליצניות שיעשו את האירוע שלכם ליום הולדת מטריפה ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את הליצניות שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של היום הולדת שלכם.

מגוון הצעות של ליצניות לבחירתכם

דיג ודוג זוג ליצנים במופע מדהים

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום
מסיבה מצחיקה במיוחד עם שני ליצנים שתמיד יודעים להצחיק את כולם עד הסוף
61 המלצות

חגיגת ג'אגלינג ולהטוטים מדליקה

שרון, מרכז
חגיגה מלאה בהומור והנאה עם כלי ג'אגלינג שונים, משחקים ולהטוטנות.
6 המלצות

חווית מהנות לילדים - קשת הפעלות

כל הארץ
חגיגה קסומה היישר מעולם האגדות בשילוב קסמים, משחקים, הומור ועוד.

חגית הליצנית וחברים

כל הארץ
חגיגה צבעונית ומהנה עם משחקים, שירים, ריקודים והפתעות ליום הולדת שכולו צחוק ופאן.
החל מ: ₪700
13 המלצות

להטוטל הפעלת ג'אגלינג חוויתית

מרכז, ירושלים, דרום
יום הולדת עם טל במופע ג'אגלינג מטריף! מורה לאומנויות הקרקס מגיע עד ליום ההולדת של ילדכם!.
10 המלצות

חגיגה של קסמים, גיבורי על ועוד

כל הארץ
חגיגה צבעונית ומדליקה עם המון קסמים, משחקים מצחיקים, בלונים ועוד
9 המלצות

טרימפלימפה

כל הארץ
יום הולדת מדליקה וייחודית עם מופע אש מהפנט, ג'אגלינג, להטוטנות ובעות ענק מטריפות ועוד.

ליצניות


בחירה על פי זמן שנה קלנדרית לטובת ליצניות
יש פתגם שהפרשנות שלו אומרת שהכל אתנו הוא תולדה של תזמון. אם כן בהתאם ל רוב הקלישאות גם זו מתגלה כמציאותית. יש הרבה מאד בחירות שנקבע לעשות ושבהם נזדקק לקחת בחשבון את התקופה הזמן ומה שקשור אליה. חגיגת יומהולדת למשל הינה משל לציון דרך מסוג זה שבשעה שאנו מבצעים אנו צריכים לקחת בחשבון אף את העיתוי וגם את החודש בשנה הקלנדרית. ישנם לא מעט פנים לזמן בשנה הקלנדרית שבמסגרתם נערוך את אירוע יום ההולדת שבו נרצה ליצניות.

מצד מסוים, האקלים מהווה השפעה על הכרעה בתוכן או בהחלטה לגבי מיקום שבו נציין את המעמד.

שנן מנים שבתוכם נוכל לעשות את מסיבת יום ההולדת במרחב פתוחב, לעומת זאת יש זמנים שבהם ניאלץ לבצע את המעמד בתוך הבית, מפאת מזג אוויר מעונן או בגלל מזג אוויר חם וגם מכביד. בתקופות המעבר ניתן לחפש מרחב שבו ניתן להחליט בזמן אמת האם כדאי לערוך אירוע בחוץ או שמא לקיים אירוע במקום סגור.

הזמנת הפעלות אטרקטיביות ל ליצניות
החלטה ביחס ל חודשי השנה והמועד המדויק שבתקופתו נחגוג את חגיגת יום הולדת תהיה בעלת השפעה בנוסף על אותן אטרקציות שבהן נבחר.

הפתעות לילדים והפעלות צריכים להיות מעוצבים בהתאמה ל חודשי השנה הקלנדרית או לעומת זאת להיות מסוג ההפעלות שיתאימו לחלק ניכר מ חודשי השנה. קיימות לדוגמה אטרקציות שעלולות להתרחש רק בחלל פתוח כמו למשל חפש את המטמון, המרוץ למיליון, מרוצים של מכוניות לרבות כל סוגיהם, ותכניות שיותאמו לחללים מוגנים כמו הופעה של קוסמת, ליצנים והדומים להם. את אותה הפעילויות והאטרקציה המותאמים נברור בין היתר לפי הגיל החוגגים, עולם התוכן שלהם ובין היתר בהתחשב בקהל היעד והאם הוא למעשה בנוי מקהל של בנים אך ורק, מקהל של ילדות בלבד או לחילופין בנים וילדות במעורבב.

יום הולדת לבנים? ילדות או אולי אלו עם אלה? ליצניות!
שאלה שבה טרודים אימהות ואבות לא מעטים ברגע שלפני הם מתחילים לארגן את מסיבת ימי ההולדת הינה הדילמה האם כדאי לתכנן חגיגה לבנים? האם לתכנן מסיבת יום הולדת לבנות או שמא טוב יותר יהיה לערבב ילדים וילדות בהפעלה משולבת. אם להיות כנים הרי שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה קלה מושלמת נכונה תמיד. ההחלטה בסוגיה צריכה להיעשות לפי הבחירה של משתתפי יום ההולדת, אופי הלכידות בתוך הכיתה וכדומה. בהקשר של היצע ימי הולדת שמיועדים לבנות אמורים לכלול סוגים שונים שכוללים עבודות מטבח, יכולים להיות מלכות ובספא חלומי, ועשויות לכלול סדנא או סדנאות מחול מגוונות.

יומולדת עבור בנים צריכים לגעת בתכנים כמו תחרות טיסנים, כדורגל ופעילויות ספורט אתגרי, תחרות אבירים ויש התכנים שמשותפים לכולם שהם המעניינים ביותר דוגמת מצא את המטמון, ליצנים, קולנוע, הפעלת רדיו, ערב קריוקי נסיכות ואבירים והפעלות דומות נוספות. אופייה של דמותה של סוג הפעילות ובין היתר מבנה משתתפי האירוע משליך על מבנה הפעילות, על אופייה ובין היתר על הגיבוש בין כל מי שחבר בקבוצה.

ליצניות, ליצניות, ליצניות לימי הולדת, ליצניות ליום הולדת, ליצניות ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר