לוליינים

כאשר יש יום הולדת של אחד הילדים או כל חגיגה אחרת אתם צריכים לוליינים? אז קודם כל הגעתם למקום הנכון! אצלנו באתר תמצאו מגוון ענק של לוליינים שיהפכו את האירוע שלכם ליום הולדת קסומה ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את הלוליינים שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של האירוע שלכם.

מגוון הצעות של לוליינים לבחירתכם

דיג ודוג זוג ליצנים במופע מדהים

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום
מסיבה מצחיקה במיוחד עם שני ליצנים שתמיד יודעים להצחיק את כולם עד הסוף
61 המלצות

דני מרטין - הפעלת קרקס

כל הארץ
נהנים מיום הולדת קרקסית במיוחד בה החוגגים הופכים ללהטוטנים וכולם יחד עושים ג'אגלינג ועוד.
החל מ: ₪1200
6 המלצות

המופע של רפי

צפון, מרכז
מוכנים למופע קסום עם רפי? הילדים שלכם לא הולכים לשכוח את החגיגה הזאת בקרוב!.

טרימפלימפה

כל הארץ
יום הולדת מדליקה וייחודית עם מופע אש מהפנט, ג'אגלינג, להטוטנות ובעות ענק מטריפות ועוד.

להטוטל הפעלת ג'אגלינג חוויתית

מרכז, ירושלים, דרום
יום הולדת עם טל במופע ג'אגלינג מטריף! מורה לאומנויות הקרקס מגיע עד ליום ההולדת של ילדכם!.
10 המלצות

לוליינים


קביעה לפי עונה בשנה עבור לוליינים
יש היגד שהפירוש שלו הוא שכל דבר אתנו זה עניין של תזמון. אז ממש כמו הרבה מבין האמירות אפילו זו מסתברת כהגיונית. קיימים הרבה פעילויות שנבחר לבצע ושבהם נידרש לקחת בחשבון את התזמון העיתוי וכל דבר שקשור לה. אירוע יומהולדת כמקרה בוחן הינה משל למקרה מעין זה שבשעה שאנו מקיימים עלינו לקחת בחשבון במקביל את התקופה ואת החודש בשנה העברית. קיימים כמה סוגים של זוויות לחודש בשנה העברית שבו נחגוג את אירוע יום ההולדת שבו נקיים לוליינים.

מאספקט בודד, האקלים משפיע על ההכרעה בפעילות או בבחירה של מקום שבתוכו נעשה את החגיגה.

שנן חודשים שבמהלכם אפשרי בהחלט לחגוגל את המסיבה במרחב פתוחב, לעומת זאת ישנן חודשים שבמהלכם ניאלץ לבצע את החגיגה בתוך הבית, מפאת ממטרים או בגלל מזג אוויר חם וגם מעיק. בעונות מעבר אנו יכולים לאתר אולם שבו יתאפשר לנו לקחת החלטה בזמן אמת האם לערוך אירוע בחוץ ובין אירוע בחלל סגור.

הזמנת הפעלות אטרקטיביות ל לוליינים
ההכרעה בהתייחס ל זמני השנה והחודש שבו נבצע את יום הולדת תשפיע בנוסף על האטרקציות שבהן נבחר.

פעילויות אטרקטיביות והפעלות יכולים להיות מותאמים בהתאם ל זמני השנה העברית או להיות כאלו אשר מתאימות לכל ימי השנה העברית. ישנן לדוגמה הפעלות כאלה שיכולות להתקיים אך ורק במרחב חיצוני כמו למשל חפש את המטמון, מרוץ למיליון, תחרות מכוניות לרבות כל סוגיהם, ותכניות שיותאמו למרחבים מוגנים כמו לדוגמה מופע קוסמות, ליצנים וכדומה. את ההפעלה והפעילות המיוחדת המותאמים נברור בין היתר גם על פי גיל הילדים שמשתתפים באירוע, התחביבים שלהם וגםוכאמור תוך התחשבות בקהל היעד והשאלה אם הינו למעשה מורכב מקהל של ילדים אך ורק, ילדות בלבד או בנים ובנות גם וגם.

ימי הולדת לקהל בנים? בנות? או לחילופין ביחד? לוליינים!
סוגיה שמעסיקה אימהות ואבות רבים במיוחד רגע לפני הם מתחילים לתכנן את המסיבה של יומהולדת היא האם להפיק מסיבה עבור בנים? אם כדאי לארגן אירוע רק לבנות או אולי עדיף ליצור קהל מעורבב של ילדים וילדות בפעילות משולבת. אם להיות כנים הרי שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה שתהיה יחידה נכונה. ההחלטה אמורה להיות על פי ההעדפה של הילדים, מאפייני הלכידות בתוך הכיתה וכדומה. בהקשר של סוגים יום הולדת שמיועדים לילדות מסוגלים להציע לבנות סוגים מגוונים שכוללים בישול ואפייה, יכולים לכלול דוגמניות ונסיכות ובספא חלומי, וכלה ב מסיבות מחול שונות.

יומולדת עבור בנים בלבד יכולים לגעת בנושאים כמו הכנת טיסנים, משחקי כדורגל יום הולדת ספורט משימתי, משחקי אבירים ויש כמובן הנושאים שמשותפים לבנים ולבנות שהינם למעשה ההשווים ביותר לדוגמה משחקי חפש את המטמון, מופע ליצנים, חוויה קולנועית, רדיו, קריוקי מצחיק פעילות תחרותית של נסיכות ואבירים ועוד הרבה סוגים של הפעלות. מאפייני הפעילות ומבנה משתתפי האירוע הוא בעל השפעה רבה על סוג הפעילות, אופייה ובין היתר על הלכידות בין כל מי שחבר בקבוצה.

לוליינים, לוליינים, לוליינים לימי הולדת, לוליינים ליום הולדת, לוליינים ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר