להיטים

כאשר חוגגים יום הולדת של אחד הילדים או כל חגיגה אחרת אתם מחפשים להיטים? אז ראשית הגעתם למקום הנכון! אצלנו באתר תמצאו מבחר ענק של להיטים שיהפכו את האירוע שלכם ליום הולדת מטריפה ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את הלהיטים שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של המסיבה שלכם.

מגוון הצעות של להיטים לבחירתכם

פינק פארטי

צפון
מסיבת ספא מושלמת לך ולחברות שלך בחגיגת יום ההולדת! חגיגה של מסאז'ים, איפור ולקים.
9 המלצות

חכמים בלילה - טיולי עששיות

כל הארץ
מסע לילי מיוחד ומאתגר שבו הילדים מכירים את עולם הטבע דרך הרגליים
9 המלצות

מסיבת כדורגל מטריפה-גם בחורף!

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום
חגיגה של כדורגל מחכה לכם עם כל הפעילויות הכיפיות שילדים וילדות הכי אוהבים
9 המלצות

Z הפקות

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום
מסיבה חוויתית עם קריוקי, חידות ושירים, משחקי חברה שווים והרבה הפתעות
10 המלצות

להיטים


קביעה על פי תקופה שנה עברית לטובת להיטים
יש משפט שמשמעו שהכל אתנו זה תולדה של זמן. אז ממש כמו הרבה מבין הקלישאות אפילו זו מובנת כאמתית. ישנם הרבה מאד בחירות שנחליט לקיים ושבהם נזדקק להביא בחשבון את התזמון הזמן וכל מה שמשויך לה. אירוע יומהולדת כמשל היא בעצם משל למעמד כזה שבעת שאנו מבצעים אנו צריכים לשים בראשנו במקביל את הזמן ואת החודש בשנה. ישנם מספר ממדים לחודש במסגרת השנה שבמסגרתם נציין את חגיגת יום ההולדת שבו נרצה להיטים.

מאספקט אחד, הזמן בשנה מייצר השפעה על בחירה בפעילות או בהחלטה לגבי מיקום שבמסגרתו נקיים את החגיגה.

שנן מועדיםז שבמהלכם אפשרי לערוך את החגיגה בחלל פתוח, לעומת זאת ישנן עונות שבתוכם נידרש לבצע את יום ההולדת בתוך מקום סגור, עקב גשמים או עומס חום מכביד. בעונות מעבר אנו יכולים לחפש חלל שבו יתאפשר לקבל החלטה ברגע האחרון ממש האם כדאי לערוך אירוע בחוץ ובין אירוע במרחב סגור.

החלטה על אטרקציות ל להיטים
בחירה בהקשר של עונות השנה והחודש שבתקופתו נציין את חגיגת יום ההולדת תאיר במקביל על אותן אטרקציות שנחליט לקיים.

פעילויות אטרקטיביות והפעלות יכולים להיות מאורגנים על פי זמני השנה או למשל להיות מסוג ההפעלות שמתאימות לחלק ניכר מ עונות השנה כולה. קיימות כדוגמה אטרקציות שיכולות להתקיים רק במרחב חיצוני בדומה ל חפש את המטמון, המרוץ אחר המיליון, מרוצי מכוניות למיניהם, והפעלות שמותאמות בעיקר למקומות תוך ביתיים כמו לדוגמה מופעים של קוסמת, ליצנים ודומיהם. את אותה ההפעלה והפעילות האטרקטיבית המותאמים נסווג במקביל גם על פי גיל החוגגים, התחביבים שמעניינים אותם ובין היתר תוך התחשבות בקהל היעד והאם הקהל עשוי מקהל של ילדים בסך הכל, מקהל של ילדות בלבד או שמא ילדים וילדות גם יחד.

יומולדת לקהל של בנים לקהל של בנות? או שמא ביחד? להיטים!
סוגיה שמעניינת אבות ואימהות רבים למדי ברגע שלפני הם רוצים לתכנן את אירוע מסיבת יומהולדת היא אם לקיים אירוע יום הולדת לילדים? האם מומלץ לערוך אירוע יום הולדת לבנות בלבד או אולי עדיף ליצור קהל מגוון של בנים ובנות במסיבה מעורבבת. האמת היא שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה שתהיה יחידה נכונה. ההכרעה בסוגיה מתחייבת להיעשות על פי ההחלטה של המשתתפים, מאפייני הלכידות של הכיתה וכדומה. בשאלה לגבי תכנים יומולדת שמיועדים לילדות מסוגלים להציע תכנים שונים שכוללים משימות מאתגרות במטבח, המשך ב דוגמניות ומלכות ובספא מענג, ועשויות לכלול חגיגות כוריאוגרפיה מגוונות.

יום הולדת עבור ילדים צריכים להיות בתכנים כמו טיסנים, תחרויות כדורגל משחקי ימי הולדת ספורט אתגרי, משחקי אבירים וישנם גם המופעים שמשותפים לבנים ולבנות שהם המרתקים מכולם כמו למשל משחקי חפש את המטמון, מופע ליצנים, קולנוע, רדיו, קריוקי מצחיק הפעלת נסיכות ואבירים ודומים להם. מאפייניה של כל פעילות ובין היתר מבנה קהל היעד משליך על סוג הפעילות, על דמותה ועל רמת הלכידות בין החברים בגן.

להיטים, להיטים, להיטים לימי הולדת, להיטים ליום הולדת, להיטים ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר