ימי גיבוש

כאשר יש יום הולדת של אחד הילדים או כל אירוע אחר אתם צריכים ימי גיבוש? אז דבר ראשון, הגעתם למקום הנכון! אצלנו בפורטל תמצאו מבחר ענק של ימי גיבוש שיעשו את האירוע שלכם ליום הולדת מיוחדת ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את הימי גיבוש שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של המסיבה שלכם.

מגוון הצעות של ימי גיבוש לבחירתכם

רן גפנר אמן חושים וטלפתיה

כל הארץ

סדנאות גיבוש יין ואלכוהול

כל הארץ
סדנאות אלכוהול מטריפות שישגעו לכם את החושים. קוקטילים, משחקי שתיה ועוד
10 המלצות

4poppel4 - אירוע באקסטרים

כל הארץ
חווית אקסטרים בשטח שתאפשר לכם ליהנות מהטבע ביחד עם חגיגת אירוע או טיול מודרך
6 המלצות

רוברט פעילויות אתגר

מרכז, דרום
שבט יום ההולדת מוכן לחגיגה! חגיגה מטריפה המבוססת על התכנית האהובה – "הישרדות".

ימי גיבוש


הכרעה על פי חודש בשנה עבור ימי גיבוש
ישנו ניב שהפרשנות שלו אומרת שכל מה שקורה בחיינו זה תולדה של תזמון. אז בדומה ל הרבה מבין ההיגדים גם הנוכחית מובנת כנכונה. יש די הרבה פעולות שנחליט לממש ושבמהלכם נצטרך לקחת בחשבון את התקופה העונה וכל דבר שמתחבר בה. חגיגת יומולדת לגיל הרך כדוגמה היא למעשה הדגמה למעמד מעין זה שבעת שאנו מקיימים אנו נזקקים להביא בחשבון אף את התקופה ובנוסף את החודש במהלך השנה. יש הרבה היבטים למועד בשנה העברית שבו נעשה את חגיגת יום ההולדת שבו נחליט ימי גיבוש.

מהיבט אובייקטיבי, מזג האוויר הוא בעל השפעה על הבחירה של מפעילים ליום הולדת ובמרחב שבו נקיים את המסיבה.

יש לא מעט מנים שבהם נוכל בצע את החגיגה במרחב פתוחב, לעומת זאת ישנן עיתים שבמסגרתם נידרש לחגוג את המסיבה בתוך מקום סגור, עקב מזג אוויר קריר או חום מעייף. בתקופות מעבר נוכל לחפש מקום שבו יתאפשר לנו לבחור ברגע האחרון בין אירוע בחלל פתוח ובין אירוע סגור.

הזמנת פעילויות ל ימי גיבוש
קבלת החלטה בהתייחס ל זמני השנה הקלנדרית והמועד המדויק שבמסגרתו נממש את מסיבת יום הולדת תאיר במקביל על כל האטרקציות שנחליט לקיים.

אטרקציות והפעלות צריכים להיות מעוצבים לפי עונות השנה העברית או לחילופין להיות מסוג ההפעלות אשר מתאימות לחלק ניכר מ זמני השנה העברית. יש לדוגמה הפעלות שיכולות להתבצע רק במרחב חיצוני דוגמת משחקי חפש את המטמון, מרוץ למיליון, מרוצי מכוניות מכל הסוגים, ופעילויות שניתן להתאים למקומות סגורים כמו הופעה של קוסמים, ליצן ודומים להם. את ההפעלה והפעילות האטרקטיבית המתאימים נבחר בין היתר גם לפי גילאי הילדים, תחומי העניין אשר מאפיינים אותם וגםוכאמור תוך כדי התחשבות במאפייני קהל היעד ואם הוא עשוי מקהל ממין בנים בסך הכל, מקהל של ילדות אך ורק או בנים ובנות גם יחד.

יומולדת לבנים? בנות? או ביחד? ימי גיבוש!
שאלה שבה טרודים הורים רבים שנייה לפני הם מתחילים להפיק את אותה החגיגה של יומהולדת הינה השאלה האם רצוי לארגן מסיבת יום הולדת עבור ילדים? האם מומלץ לארגן אירוע רק לבנות או לחילופין כדאי ליצור קהל מגוון של בנים ובנות בחגיגה משולבת. אם לומר את האמת הרי שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה פשוטה מושלמת נכונה תמיד. הבחירה אמורה להתבצע על פי ההחלטה של חוגגי יום ההולדת, רמת הלכידות בכיתה ועוד. בהקשר של היצע ימי הולדת לילדות צריכים לכלול בתוכם סוגי תכנים מסוגננים החל ב עבודות מטבח, יכולים להיות קשורים ב נסיכות ודוגמניות ובספא מענג, ועשויות להיות גם מסיבות כוריאוגרפיה סוערות.

ימי ההולדת לבנים בלבד יכולים לעסוק בנושאים כמו טיסנים, טורניר כדורגל ופעילויות ספורט מאתגר, אבירים ויש גם הנושאים שמשותפים לכולם השהם למעשה ההשווים מבין כולם כגון מצא את המטמון, מופע ליצנים, פעילות קולנוע, רדיו, קריוקי מצחיק פעילות תחרותית של נסיכות ואבירים ועוד. אפיוני מבנה הפעילות וגם מבנה החוגגים הוא בעל השפעה רבה על מבנה הפעילות, על אופייה וגם על אופי הגיבוש בין כל מי שחבר בקבוצה.

ימי גיבוש, ימי גיבוש, ימי גיבוש לימי הולדת, ימי גיבוש ליום הולדת, ימי גיבוש ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר