יום הולדת שנה

כאשר מגיע היום הולדת של אחד הילדים או כל אירוע אחר אתם בטח מחפשים יום הולדת שנה? אז נתחיל ונומר שהגעתם למקום הנכון! אצלנו באתר תמצאו מגוון גדול של יום הולדת שנה שיעשו את האירוע שלכם ליום הולדת מקפיצה ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את היום הולדת שנה שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של האירוע שלכם.

חווית מהנות לילדים - קשת הפעלות

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר
חגיגה קסומה היישר מעולם האגדות בשילוב קסמים, משחקים, הומור ועוד.

חגיגה קצבית עם קפיץ המקפיץ

מרכז, ירושלים, דרום
תופים, מסיבת שירים וריקודים, המון משחקים, בובות ענק וקרנבל שלם של כיף.
6 המלצות

הבובות של סיון - סדנה מדליקה

צפון, שרון, מרכז
סדנה מיוחדת ליצירת בובת יד צבעונית ומדהימה עם שלל אביזרי יצירה מדליקים
8 המלצות

IsraZoo חיות אקזוטיות

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר
חגיגת יום הולדת עם חיות מיוחדות ונדירות שיעניקו לילדיכם חוויה בלתי נשכחת
12 המלצות

שי בכיף - יומולדת מטריף

שרון, מרכז
שלל מתנפחים ייחודיים לכל הגיאלים לימי הולדת קופצניים ומהנים.
10 המלצות

משחקיית family - חווית משחק לילדים

מרכז
מתחם גדול ועשיר במשחקים ובאטרקציות מהנות לילדים.

קליק הקוסם המדליק

צפון, שרון, מרכז
חגיגה מלאה בקסמים שידהימו את החוגג וכל החברים. קסם ריחוף, מטפחות בוערות ועוד
10 המלצות

תיאטרון חוויה - חוויה ליום הולדת

שרון, מרכז
מקום חוויתי לילדים שבו הם יוכלו להיכנס לעולמות מדהימים של פנטזיה וקסם!

עוד קצת על יום הולדת שנה


קביעה בהתאם ל... ירח בשנה עבור יום הולדת שנה
יש היגד שהפירוש שלו הוא שהכל בחיים זה נבנה על פי תקופה. ובכן בהתאם ל רוב המשפטים אפילו זו מתבררת כאמתית. קיימים הרבה מאד דברים שנחליט לבצע ובמסגרתם נזדקק לקחת בחשבון את התקופה הזמן ואת מה שמתלווה בה. חגיגת יום הולדת לגיל הרך כמקרה בוחן היא למעשה הדגמה לאירוע מסוג זה שכאשר אנו מבצעים אנו נדרשים לשים בראשנו גם את העונה וגם את החודש בשנה. ישנם מספר היבטים לחודש במהלך השנה שבמסגרתם נחגוג את אירוע יום ההולדת שבו נרצה יום הולדת שנה.

מזווית אובייקטיבי, מזג האוויר לא פוסח על הכרעה של הפעלה ליום הולדת או בהחלטה לגבי מיקום שבמסגרתו נממש את האירוע.

שנן תקופות שבמהלכם ניתן לקיים את האירוע מקום פתוח, ולעומן יש חודשים שבהם נצטרך לקיים את יום ההולדת בתוך הבית, מפאת גשמים או עומס חום מכביד. בתקופות המעבר אנו מסוגלים לבחור מקום שבו יתאפשר לנו לבחור בזמן אמת בין אירוע בחוץ או שמא כדאי לערוך אירוע בחלל סגור.

הזמנת פעילויות אטרקטיביות ל יום הולדת שנה
הבחירה בהקשר של עונות השנה עצמה והחודש שבתקופתו נציין את אותה יומולדת תהיה בעלת השפעה גם על סוג האטרקציות שבהן נבחר.

אטרקציות והפעלות צריכים להיות מאורגנים בהתאם ל עונות השנה הקלנדרית או להיות מסוג ההפעלות אשר יתאימו לכל אחת מ זמני השנה העברית. קיימות למשל פעילויות כאלה שיוכלו להתבצע רק בחלל חיצוני כמו מצא את המטמון, מרוץ למיליון, תחרות מכוניות לרבות כל סוגיהם, ואטרקציות שיותאמו לאזורים מקורים כמו הופעת קוסמים, ליצן ודומים להם. את הפעילויות והפעילות המיוחדת ההולמים נברור בין היתר גם לפי הגיל המשתתפים, עולם התוכן שמאפיינים אותם ובין היתר תוך כדי התחשבות במאפייני קהל היעד והשאלה האם הינו מורכב מקהל ממין בנים בסך הכל, ילדות בלבד או אולי ילדים ובנות אלו עם אלה.

יום הולדת לילדים? בנות? או לחילופין גם וגם? יום הולדת שנה!
דילמה שמעסיקה הורים רבים בדקה שלפני הם מתחילים להפיק את החגיגה של ימי ההולדת היא בעצם האם מומלץ לקיים אירוע לילדים? האם כדאי להפיק מסיבה לבנות או שמא טוב יותר יהיה ליצור קהל מעורבב של בנים ובנות במסיבה מעורבבת. אם להיות כנים הרי שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה שתהיה הולמת נכונה תמיד. הבחירה צריכה להתבצע תוך לקיחה בחשבון של הבחירה של חוגגי יום ההולדת, רמת ההתגבשות בתוך הכיתה ועל פי מאפיינים דומים נוספים. בהקשר של היצע יום הולדת שמיועדים לילדות בלבד צריכים לכלול בתוכם סוגים מגוונים למדי החל ב עבודות מטבח, יכולים לכלול נסיכות ובספא מפנק, וכלה ב סדנא או סדנאות וסגנונות ריקוד מגוונות.

יומולדת עבור בנים יכולים לגעת בנושאי טיסנים, משחקי כדורגל תחרויות של יום הולדת ספורט משימתי, תחרויות אבירים ויש כמובן המופעים שמשותפים לבנים ולבנות שהינם למעשה המרתקים מכולם עם משחקי חפש את המטמון, הופעה של ליצן, חוויה קולנועית, הפעלת רדיו, קריוקי נסיכות ואבירים ועוד. מאפייני הפעילות עצמה וגם מבנה קהל המשתתפים משפיע על מבנה הפעילות, על אופייה ובין היתר על רמת הגיבוש בין הפרטים בגן.

יום הולדת שנה, יום הולדת שנה, יום הולדת שנה לימי הולדת, יום הולדת שנה ליום הולדת, יום הולדת שנה ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר