יום הולדת דוגמנית

קונספט של דוגמניות זו ההפעלה העולה בעולם הבנות ומתאים כמעט לכל גיל. כל אחת ואחת רוצה וחולמת להיות דוגמנית ואנו נגשים לה את החלום לפחות ביום אחד - יום הולדתה! ריכזנו לכם מגוון גדול של מפעילות שהופכות כל יום הולדת לנוצצת במיוחד. אז בחרו את הפעלת הדוגמניות המתאימה לכן וצרו קשר עוד היום.

ליידי ספא
צפון, מרכז

ליידי ספא
מסיבה לבנות שאוהבות להתפנק עם החברות הכי טובות וכל מה שדרוש ליום של כיף ושמחה


19 המלצות

בנות חוגגות בסטייל אחר
צפון, מרכז

בנות חוגגות בסטייל אחר
חגיגה אמתית בסטייל שבנות הכי אוהבות עם ספא, פינוקים והפתעות לבנות בלבד.


29 המלצות

ספא נשים קטנות
שרון, מרכז

ספא נשים קטנות


58 המלצות

מסיבליידי - ספא דוגמניות
צפון, מרכז

מסיבליידי - ספא דוגמניות
בואי עם כל החברות הטובות ליומולדת שכולה פינוק, יופי וסטייל.


83 המלצות

לאלילנד - הכניסה לבנות בלבד
כל הארץ

לאלילנד - הכניסה לבנות בלבד
מסיבת ספא, דוגמניות ושלל נושאים כמו שבנות אוהבות, ים של פינוקים והפתעות לכל הבנות.


31 המלצות

מלכות יופי בלאלילנד
כל הארץ

מלכות יופי בלאלילנד
חלמת להיות מלכת יופי? ביום ההולדת שלך חלומות מתגשמים! פעילות אופנתית ומגבשת לכל הבנות!


1 המלצות

ההילולה ימי הולדת
צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום

ההילולה ימי הולדת
מסיבה מיוחדת ובלתי נשכחת לבנות בלבד! מוסיקה וריקודים עם המון אביזרים


5 המלצות

קטגוריות קשורות:

יום הולדת דוגמנית

ימי הולדת דוגמנית

על יום הולדת דוגמניות כחוויה מעצבת
יום ההולדת של הנסיכה מתקרב? החלטתם להפתיע אותה עם הפעלה שווה במיוחד ליום ההולדת? הגעתם למקום הנכון. הפעלה טוב ואיכותית שמדברת לילדות בגובה העיניים ומאפשרת לבנות במגוון רחב של גילאים להגשים חלומות, ליהנות, להיות בלב תשומת הלב והכל עם החברות הכי טובות בחוויה מהנה ומגבשת היא לא פחות מאשר ימי הולדת דוגמנית. ימי הולדת דוגמניות הם בעצם מעין חוויה של תיאטרון. אין ילדה שלא חולמת על קריירה בדוגמנות ועבור רבות החלום הזה לא זוכה להתגשם. בגיל הילדות זוכות ילדות הזדמנות חד פעמית להגשים את החלום, אז למה לא בעצם?

חוויה בכל מובן
אנו ההורים תמיד רוצים לסייע לילדים שלנו להגשים כל חלום בכל דרך אפשרית. משום כך אם קיימת אפשרות להגשים לילדה הרכה שלכם את החלום לכמה שעות טובות, בדרך חווייתית ומהנה והכל עם החברות הכי טובות שלה, אך טבעי להניח שנעשה הכל כדי לעשות זאת. יום הולדת דוגמנית הוא כאמור ההזמנות להיכנס לכמה שעות לנעליים הנוצצות והמעוצבות של כל דוגמניות העל. בכל ילדה יש משהו מיוחד וההתנסות בחוויית הדוגמנות נועדה להוציא ולבטא את המשהו המיוחד הזה של כל ילדה וילדה. הדבר כמובן נעשה בצורה היתולית ומבדחת שבה הבנות מקבלות יחס של פינוק בסגנון וי איי פי, כאשר החוויה היא חוויה של משחק ולא הדבר עצמו.

ימי הולדת דוגמנות- משחק שהוא חוויה
זוהי הזמנות להיכנס לדמות חדשה, לחוות תחושות חדשות של הכרנו קודם והכל כאמור במסגרת מסיבת יום ההולדת שבמרכזה עומדת ילדת יום ההולדת עם החברות הכי טובות. מעבר לתשומת הלב הרבה שמקבלת כל ילדה וילדה מדובר על יום פינוק אמתי וחוויתי. ביום פינוק כזה נוכל לכלול ספא לבנות, סדנת איפור, סדנת עיצוב אופנה, סדנת אקססוריז מעניינת וכמובן תצוגת אופנה משגעת שבה יצעדו כל הבנות זו אחר זו. דוגמנית העל היא כמובן ילדת יום ההולדת שמקבלת את מלוא תשומת הלב. מגוון האפשרויות הוא בלתי מוגבל ובכל פעילות נשים את הדגש על הממד המשחקי שבו הבנות משחקות בעצם דמות של מישהי אחרת. האירוע כמובן מלווה בצילומים שמאפשרים לכל אחת לצאת מהחוויה המהנה עם מזכרת מלבבת שתישאר אתה ותזכיר לה את היום המיוחד.

יום הולדת מושלם
הממד החוויתי, המשחק עם דמות אחרת, האפשרות לשחק דמות אחרת ליום אחד וכמובן הגשמת החלום על קריירת דוגמנות הם מסוג הדברים שהופכים את ימי הולדת דוגמניות למהנים ומרגשים במיוחד. אין בת שלא תיהנה מיום הולדת כזה. משום כך אם אתם מנסים למצוא את הרעיון המושלם שיאפשר לבת שלכם להרגיש מלכה, נסיכה, במרכז תשומת הלב עם החברות הכי טובות שלה ביום שכולו פינוקים והנאות יום הולדת דוגמניות הוא הקונספט המתאים ביותר זה יכול לכלול ספא, יום צילום, איפור, עיצוב שיער וכל מה שעולה על דעתכם כדי להגשים לבת הנסיכית שלכם את החלום על דוגמנות ביום ההולדת שלה.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר