יום הולדת אקסטרים

כאשר יש יום הולדת של אחד הילדים או כל אירוע אחר אתם צריכים יום הולדת אקסטרים? אז נתחיל ונומר שהגעתם למקום הנכון! אצלנו בפורטל תמצאו מבחר ענק של יום הולדת אקסטרים שישדרגו את האירוע שלכם ליום הולדת מיוחדת ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את היום הולדת אקסטרים שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של המסיבה שלכם.

מגוון הצעות של יום הולדת אקסטרים לבחירתכם

כוכבי החלל

כל הארץ
הפעלה מקורית ומושקעת בסגנון מלחמת הכוכבים! תלבושות מדהימות לבנים ולבנות, חגיגה אמיתית!
14 המלצות

לייזר קראפט

כל הארץ
הפעלת יום הולדת מאתגרת עם אקדחי לייזר מגניבים ומגוון הרפתקאות לכל הגילאים.
12 המלצות

NewEra VR - ניו ארה

כל הארץ
חוויה יוצאת דופה בעולם הוירטואלי שהופכת את המשחק למציאות.
החל מ: ₪350
7 המלצות

באבל בום - הפעלת בועה

כל הארץ
חגיגה מושלמת עם כדורי בועה ענקיים, מתגלגלים, מתנגשים ונהנים.
11 המלצות

4poppel4 - אירוע באקסטרים

כל הארץ
חווית אקסטרים בשטח שתאפשר לכם ליהנות מהטבע ביחד עם חגיגת אירוע או טיול מודרך
6 המלצות

FC Sport - כדורגל באקסטרים

כל הארץ
יום הולדת ספורטיבי ומהנה לילדים עם עמדות משחק מדהימות וריאליסטיות!
4 המלצות

יום הולדת אקסטרים


בחירה לפי זמן במהלך השנה למען יום הולדת אקסטרים
יש היגד שאומר שכל מה שקורה בחיינו הינו נבנה על פי עיתוי. אז כמו מרבית ההיגדים גם זו מסתברת כמציאותית. יש לא מעט בחירות שנחליט לעשות ושבהם נחויב לקחת בחשבון את התזמון העונה וכל מה שמשויך אליה. אירוע יום ההולדת כמקרה בוחן היא למעשה משל למעמד מעין זה שמרגע שאנחנו מבצעים עלינו לשים בראשנו אף את הזמן וגם את החודש במהלך השנה. יש כמה סוגים של פנים לזמן בשנה שבמהלכם נעשה את יום ההולדת שבו נחליט יום הולדת אקסטרים.

מאספקט בודד, האקלים מהווה השפעה על בחירה של הפעלה לימי הולדת ובחלל שבקרבו נחגוג את המעמד.

שנן תקופות שבתוכם אפשרי לערוך את החגיגה מחוץ לבית, לעומתן יש עונות שבמהלכם נידרש לבצע את המעמד בחלל סגור, מפאת מזג אוויר קריר או בשל חום מתיש. בעונות מעבר נוכל לקחת אולם שבו יתאפשר לקחת החלטה רגע לפני המסיבה האם לקיים אירוע בחלל פתוח או שמא לערוך אירוע סגור.

בחירת הפעלות ל יום הולדת אקסטרים
קבלת החלטה בהתייחס ל מועדי השנה עצמה ולגבי החודש שבתקופתו נקיים את חגיגת יומולדת תאיר בבירור על האטרקציות שנבחר.

פעילויות אטרקטיביות והפעלות יכולים להיות מאורגנים בהתאם ל עונות השנה העברית או לחילופין להיות מסוג ההפעלות שמתאימות לכל חודשי השנה הקלנדרית. ישנן למשל אטרקציות שעשויות להתבצע רק בחלל חיצוני כמו מצא את המטמון, מרוץ למיליון, תחרות מכוניות מכל הסוגים, ותכניות שמותאמות בעיקר לחללים תוך ביתיים כמו מופעים של קוסם, ליצן ודומים להם. סוג התוכן והפעילות האטרקטיבית ההולמים נבחר בנוסף גם לפי גילאי המשתתפים, סוג התוכן אשר מאפיינים אותם וגםוכאמור בהתחשב במאפייני קהל היעד ואם הינו למעשה בנוי מקהל של בנים בסך הכל, ילדות אך ורק או לחילופין ילדים ובנות אלו עם אלה.

יומהולדת לבנים? לקהל בנות או גם וגם? יום הולדת אקסטרים!
דילמה שמטרידה הורים רבים למדי שנייה לפני הם חושבים להפיק את המסיבה של יום ההולדת היא בעצם האם כדאי להפיק חגיגת יום הולדת עבור בנים? אם לתכנן חגיגה לבנות בלבד או לחילופין שמא ליצור קהל מעורבב של ילדים וילדות בהפעלה משולבת. אם לומר את האמת הרי שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה קלה מושלמת נכונה תמיד. ההכרעה בסוגיה מתחייבת להתקבל תוך לקיחה בחשבון של ההעדפה של משתתפי יום ההולדת, אופי הלכידות בתוך הכיתה ולפי מאפיינים נוספים. לגבי תכנים ימי הולדת שמיועדים לילדות בלבד צריכים להציע לבנות סוגים שונים שכוללים בין היתר קונדיטוריה, יכולים לכלול מלכות ובספא מענג, וכלה ב מסיבות כוריאוגרפיה סוערות.

מסיבת יום הולדת לבנים צריכים לעסוק בנושאים כמו טיסנים, כדורגל יום הולדת ספורט משימתי, משחקי אבירים וישנם הנושאים שמשותפים השהם למעשה המיוחדים לעומת האחרים כמו משחקי חפש את המטמון, ליצנים, חוויה קולנועית, רדיו, ערב קריוקי פעילות תחרותית של נסיכות ואבירים ועוד הרבה סוגים של הפעלות. מאפייני כל פעילות ומבנה משתתפי האירוע משפיע באופן נרחב על הפעילות, על קוויה הכלליים ובמקביל גם על הגיבוש בין כל מי שחבר בגן.

יום הולדת אקסטרים, יום הולדת אקסטרים, יום הולדת אקסטרים לימי הולדת, יום הולדת אקסטרים ליום הולדת, יום הולדת אקסטרים ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר