טופ מודל

כאשר מגיע היום הולדת של אחד הילדים או כל חגיגה אחרת אתם צריכים טופ מודל? אז דבר ראשון, הגעתם למקום הנכון! אצלנו בפורטל תמצאו מבחר ענק של טופ מודל שיהפכו את האירוע שלכם ליום הולדת מיוחדת ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את הטופ מודל שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של היום הולדת שלכם.

מגוון הצעות של טופ מודל לבחירתכם

רעותי תותי

מרכז, ירושלים, דרום
הפעלות מקפיצות ומהנות לילדים עם ימי הולדת מהאגדות!
20 המלצות

בנות חוגגות בסטייל

מרכז
בחגיגה הקרובה את והחברות הקרובות שלך תהנו מחגיגה קסומה ומפנקת המוקדשת כולה רק לבנות.

ההילולה ימי הולדת

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום
מסיבה מיוחדת ובלתי נשכחת לבנות בלבד! מוסיקה וריקודים עם המון אביזרים
5 המלצות

מלכות יופי בלאלילנד

כל הארץ
חלמת להיות מלכת יופי? ביום ההולדת שלך חלומות מתגשמים! פעילות אופנתית ומגבשת לכל הבנות!
1 המלצות

עיצוב אופנה וספא

צפון, מרכז, דרום
שלל פינוקים וכייף בחגיגת יום הולדת לבתכם ולחברותיה! מוכנה לחגוג בחגיגה מפנקת שלא תשכחי.
48 המלצות

ספא בלאלילנד

כל הארץ
חגיגת פינוק מושלמת לילדת יום ההולדת ולחברות הקרובות! פינוק, טיפוח והמון כיף ביום ההולדת.
19 המלצות

פינק פארטי

צפון
מסיבת ספא מושלמת לך ולחברות שלך בחגיגת יום ההולדת! חגיגה של מסאז'ים, איפור ולקים.
9 המלצות

לאלילנד-FROZEN

כל הארץ
מסיבה מטריפה בנושא האופנתי והאהוב על כל ילדה עם תצוגת אופנה, סט צילומים ואיפור!
11 המלצות

בנות חוגגות בסטייל אחר

צפון, מרכז
חגיגה אמתית בסטייל שבנות הכי אוהבות עם ספא, פינוקים והפתעות לבנות בלבד.
29 המלצות

טופ מודל


קביעה לפי ירח שנה עברית לטובת טופ מודל
יש משפט שהמשמעות שלו היא שכל דבר בחיינו זה תוצאה של תזמון. אם כן בדומה ל מרבית ההיגדים אפילו זו נראית כנכונה. מתקיימים די הרבה פעילויות שנחליט לעשות ושבהם נחויב להביא בחשבון את התזמון העיתוי וכל מה שקשור לה. מעמד יומולדת לגיל הרך למשל היא למעשה המחשה למעמד כזה שכשאנו מקיימים אנו צריכים להביא בחשבון בנוסף את העיתוי ובנוסף את החודש במהלך השנה. ישנם מספר פנים לזמן בשנה העברית שבמהלכם נערוך את אירוע יום ההולדת שבו נחליט טופ מודל.

מצד אחד, המועד בשנה הוא בעל השפעה על הכרעה של מפעילים ליום הולדת ובמרחב שבו נעשה את האירוע.

יש לא מעט חודשים שבמהלכם נוכל לחגוגל את יום ההולדת מחוץ לבית, ולעומן יש עיתים שבתוכם נצטרך לקיים את האירוע בחלל סגור, בעקבות מזג אוויר קריר או בשל מזג אוויר חם וגם משתק. בתקופות המעבר אנו יכולים לבחור מקום שבו מתאפשר להכריע ברגע האחרון ממש האם לערוך אירוע בחלל פתוח או שמא כדאי לערוך אירוע בחלל סגור.

הכרעה לגבי הפעלות ל טופ מודל
ההכרעה בהקשר של זמני השנה עצמה ולגבי החודש שבמסגרתו נבצע את חגיגת יומהולדת תהיה בעלת השפעה בנוסף על כל האטרקציות שבהן נבחר.

פעילויות אטרקטיביות והפעלות בעלות אופי מסוים עשויים להיות מותאמים לפי מועדי השנה הקלנדרית או במקביל להיות הפעלות אשר מתאימות לכל מועדי השנה הקלנדרית. ישנן למשל הפעלות שמחויבות להיות רק בחוץ דוגמת מצא את המטמון, המרוץ למיליון, מרוצי המכוניות למיניהם, ותכניות שמותאמות לאזורים סגורים כמו למשל מופעי קוסמת, ליצן ודומיהם. את אותה התוכן והפעילות המיוחדת ההולמים נכריע גם גם לפי גילם של המשתתפים, תחומי העניין שמעניינים אותם וכמובן תוך התחשבות בהרכב קהל היעד ואם הוא למעשה מורכב מקהל ממין בנים בלבד, ילדות בלבד או ילדים ובנות גם וגם.

יומולדת לילדים? ילדות או שמא גם וגם? טופ מודל!
סוגיה שמטרידה אבות ואימהות רבים רגע לפני הם רוצים להפיק את אותה החגיגה של יום ההולדת הינה האם לתכנן חגיגת יום הולדת רק לבנים האם מומלץ להפיק מסיבת יום הולדת רק לבנות או אולי שמא לערבב ילדים וילדות בהפעלה משולבת. אם להיות כנים הרי שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה קלה הולמת נכונה תמיד. ההחלטה בסוגיה מתחייבת להיעשות לפי ההעדפה של החוגגים, רמת הלכידות של הכיתה ולפי מאפיינים נוספים. לגבי תכנים יום הולדת לילדות צריכים להציע לחוגגות תכנים רחבי טווח החל ב עבודות מטבח, המשך ב מלכות ודוגמניות ובספא מענג, וכלה ב חגיגות מחול מרתקות.

ימי הולדת עבור ילדים אמורים לגעת בעולם התוכן של תחרות טיסנים, תחרויות כדורגל תחרויות של יום הולדת ספורט תחרותי, תחרות אבירים וישנם המופעים שמשותפים לבנים ולבנות שהינם למעשה המיוחדים מכולם לדוגמה משחקי חפש את המטמון, הופעה של ליצן, חוויה קולנועית, פעילות בנושא רדיו, קריוקי מלהיב הפעלת נסיכות ואבירים והפעלות דומות נוספות. מאפייניה של הפעילות עצמה ובנוסף מבנה משתתפי האירוע משפיע על מבנה הפעילות, על דמותה ובנוסף על אופי הלכידות בין הפרטים בכיתה.

טופ מודל, טופ מודל, טופ מודל לימי הולדת, טופ מודל ליום הולדת, טופ מודל ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר