זוחלים

כאשר יש יום הולדת של אחד הילדים או כל אירוע אחר אתם מחפשים זוחלים? אז ראשית הגעתם למקום הנכון! אצלנו בפורטל תמצאו מגוון ענק של זוחלים שיעשו את האירוע שלכם ליום הולדת קסומה ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את הזוחלים שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של המסיבה שלכם.

מגוון הצעות של זוחלים לבחירתכם

חיות וחוויות - ארועים מגוונים

מרכז
מוכנים לעשות חיים עם חגיגה מגניבה עם בעלי החיים? יום הולדת כזה טרם חגגתם! חגיגה מרגשת.

זוחלים


הכרעה לפי זמן שנה קלנדרית בשביל זוחלים
ישנו פתגם שהמשמעות שלו היא שכל דבר בחיינו זה תולדה של תקופה. ובכן בדומה ל רוב הקלישאות אף זו מסתברת כהגיונית. מתקיימים הרבה מאד פעילויות שנבחר לממש ושבתוכם נצטרך להביא בחשבון את התקופה העיתוי וכל מה שמתחבר לה. אירוע יומולדת לגיל הרך כמשל היא בעצם המחשה לאירוע מעין זה שכשאנו חוגגים אנו נזקקים להביא בחשבון בנוסף את התקופה ואת החודש בשנה הקלנדרית. מתקיימים כמה פרספקטיבות למועד במסגרת השנה שבו נעשה את מסיבת יום ההולדת שבו נבחר זוחלים.

מצד נקודתי, מזג האוויר לא פוסח על הכרעה בהפעלה ובסוג המקום שבתוכו נקיים את המסיבה.

יש לא מעט חודשים שבמסגרתם ניתן לערוך את מסיבת יום ההולדת מקום פתוח, ולעומן יש מועדים שכחלק מהאילוצים ניאלץ לקיים את המאורע במרחב סגור, עקב ממטרים או בגלל מזג אוויר חם וגם מעייף. בעונות המעבר ניתן לחפש חלל שבו יתאפשר להחליט בדקה התשעים בין אירוע בחלל פתוח או שמא לערוך אירוע במקום סגור.

הכרעה לגבי פעילויות ל זוחלים
בחירה ביחס ל עונות השנה העברית ולגבי החודש שבמהלכו נבצע את אירוע יומולדת תאיר גם על היצע האטרקציות שנבחר.

אטרקציות והפעלות בעלות אופי מסוים עלולים להיות מעוצבים בהתאמה ל חודשי השנה הקלנדרית או לחילופין להיות הפעלות אשר יתאימו לכל זמני השנה העברית. ניתן למצוא לדוגמה אטרקציות כאלה שיכולות להתקיים אך ורק בחלל פתוח בדומה ל חיפוש אחר המטמון, מרוץ למיליון, מרוצים של מכוניות למיניהם, ותכניות שרצוי להתאים למקומות מוגנים דוגמת מופע קוסם, ליצנים וכדומה. את אותה ההפעלה והאטרקציה המתאימים נבחר בנוסף על פי גיל החוגגים, עולם התוכן שמאפיינים אותם וכמובן תוך התחשבות בהרכב קהל היעד והאם הקהל מורכב מקהל של בנים בסך הכל, מקהל של ילדות אך ורק או בנים וילדות במעורבב.

ימי הולדת לקהל של בנים לקהל של בנות? או אולי אלו עם אלה? זוחלים!
בעיה שמאתגרת אבות ואימהות רבים ברגע שלפני הם מתחילים להפיק את חגיגת יומהולדת היא השאלה אם מומלץ לערוך מסיבה עבור ילדים? אם כדאי להפיק אירוע יום הולדת לבנות או אולי מומלץ ליצור קהל מגוון של בנים ובנות במסגרת מאוחדת. אם להשיב על השאלה בכנות הרי שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה הולמת נכונה תמיד. ההחלטה מתחייבת להתקבל על פי הבחירה של חוגגי יום ההולדת, סוג ההתגבשות במסגרת הכיתתית וכדומה. לגבי סוגים יום הולדת שמיועדים לבנות צריכים להציע לחוגגות תכנים שונים שכוללים עבודות מטבח, יכולים להיות מלכות ודוגמניות ובספא, ועשויות לכלול מסיבות וסגנונות ריקוד מרתקות.

ימי ההולדת עבור בנים אמורים להיות בנושאים כמו טיסנים, כדורגל ופעילויות ספורט אתגרי, תחרות אבירים ויש התכנים המשותפים השהם למעשה המעניינים לעומת האחרים לדוגמה משחקי חפש את המטמון, ליצנות, חוויה קולנועית, פעילות בנושא רדיו, קריוקי נסיכות ואבירים ועוד הרבה סוגים של הפעלות. אפיוני הפעילות עצמה וגם מבנה קהל המשתתפים מאיר על מאפייני הפעילות, על אופייה ועל רמת הגיבוש בין כל הפרטים בגן.

זוחלים, זוחלים, זוחלים לימי הולדת, זוחלים ליום הולדת, זוחלים ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר