הישרדות

כאשר יש יום הולדת של אחד הילדים או כל אירוע אחר אתם בטח מחפשים הישרדות? אז נתחיל ונומר שהגעתם למקום הנכון! אצלנו בפורטל תמצאו מבחר ענק של הישרדות שישדרגו את האירוע שלכם ליום הולדת מטריפה ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את ההישרדות שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של האירוע שלכם.

הצעות נוספות שיכולות להתאים

גיבורי העל והפיות של עינת'וש
שרון, מרכז, ירושלים, דרום

גיבורי העל והפיות של עינת'וש
כל מה שצריך לחגיגת יום הולדת מוצלחת עם גיבורי על, משחקים ועוד!


12 המלצות

דידה הפעלות
שרון, מרכז

דידה הפעלות


11 המלצות

FC Sport - כדורגל באקסטרים
כל הארץ

FC Sport - כדורגל באקסטרים
יום הולדת ספורטיבי ומהנה לילדים עם עמדות משחק מדהימות וריאליסטיות!


4 המלצות

כוכבי החלל
כל הארץ

כוכבי החלל
הפעלה מקורית ומושקעת בסגנון מלחמת הכוכבים! תלבושות מדהימות לבנים ולבנות, חגיגה אמיתית!


14 המלצות

הישרדות

הישרדות, הישרדות, הישרדות לימי הולדת, הישרדות ליום הולדת, הישרדות ליום הולדת

הכרעה בהתאם ל... ירח שנה קלנדרית למען הישרדות

קיים ביטוי שהמשמעות שלו היא שכל מה שמתרחש בחיינו הוא עניין של תזמון.
אז כמו חלק ניכר המשפטים גם זו מתבררת כנכונה. קיימים הרבה פעולות שנבחר לבצע ושבמהלכם נחויב לקחת בחשבון את התזמון העונה ומה שמשויך לה.
מסיבת יום הולדת לגיל הרך למשל הינה דוגמה למעמד מעין זה שכשאנו חוגגים אנו נזקקים להביא בחשבון גם את העיתוי וגם את החודש בשנה הלועזית. קיימים כמה סוגים של פרספקטיבות לחודש בשנה הקלנדרית שבו נעשה את חגיגת יום ההולדת שבו נבחר הישרדות.

מאספקט בודד, הזמן בשנה מהווה השפעה על ההכרעה של מפעילים לימי הולדת או בבחירה של מקום שבתוכו נעשה את האירוע.

ישי עונות שבתוכם נוכל לקיים את האירוע מחוץ לבית, לעומת זמנים שכחלק מהאילוצים נצטרך לחגוג את המאורע במקום סגור, עקב גשמים או חום מכביד. בתקופות מעבר אנו מסוגלים לאתר מרחב שבו מתאפשר להחליט ברגע האחרון האם כדאי לערוך אירוע בחוץ או שמא לערוך אירוע סגור.

הכרעה לגבי פעילויות - ימי הולדת הישרדות

הבחירה בהקשר של מועדי השנה הקלנדרית והמועד המדויק שבמהלכו נחגוג את יומולדת תהיה בעלת השפעה במקביל על כל האטרקציות שנבחר.

אטרקציות והפעלות מסוימות צריכים להיות מוסדרים על פי תקופות השנה או לחילופין להיות מסוג ההפעלות שיתאימו לכלל מועדי השנה הקלנדרית. קיימות למשל הפעלות שיכולות להתקיים רק בחוץ כמו חפש את המטמון, המרוץ אחר המיליון, תחרות מכוניות מכל הסוגים, ואטרקציות שמותאמות בעיקר לחללים מקורים כמו לדוגמה הופעה של קוסמות, ליצנות והדומים להם.
סוג ההפעלה והפעילות המיוחדת המתאימים נברור בין היתר לפי הגיל הילדים שמשתתפים באירוע, התחביבים אשר מאפיינים אותם ובין היתר בהתחשב במאפייני קהל היעד והשאלה אם הוא עשוי מקהל של ילדים אך ורק, מקהל של בנות בסך הכל או אולי בנים ובנות גם וגם.

יום הולדת לקהל בנים? לקהל של בנות? או אולי ביחד? הישרדות!

סוגיה שבה טרודים אבות ואימהות רבים רגע לפני הם מתחילים לתכנן את אותה מסיבת יומולדת היא האם כדאי לערוך מסיבת יום הולדת לילדים? אם להכין מסיבה רק לילדות או לחילופין עדיף לערבב בנים וילדות במסיבה משותפת. אם להיות כנים הרי שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה קלה אחת מדויקת. הבחירה מתחייבת להיעשות לפי ההעדפה של החוגגים, מאפייני ההתגבשות של הכיתה ועוד.
לגבי היצע יומולדת לילדות בלבד צריכים להציע לבנות סוגי תכנים מגוונים למדי שכוללים קונדיטוריה, יכולים להיות קשורים ב דוגמניות ובספא מענג, ויכולות להיות גם ויכולות לכלול חגיגות וסגנונות ריקוד מרתקות.

מסיבות ימי הולדת לבנים בלבד אמורים להיות בנושאי טיסנים, טורניר כדורגל ופעילויות ספורט משימתי, תחרויות אבירים ויש גם התכנים שמשותפים שהינם למעשה ההשווים מבין כולם עם מצא את המטמון, ליצנות, פעילות קולנוע, הפעלת רדיו, מופע קריוקי הפעלה של נסיכות ואבירים והפעלות דומות נוספות.
המאפיינים של הפעילות ומבנה קהל החוגגים משליך על מבנה הפעילות, על אופייה ובמקביל גם על אופי הגיבוש בין כל החברים בכיתה.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר