בר מתוקים

כאשר יש יום הולדת של אחד הילדים או כל אירוע אחר אתם מחפשים בר מתוקים? אז נתחיל ונומר שהגעתם למקום הנכון! אצלנו באתר תמצאו מבחר גדול של בר מתוקים שישדרגו את האירוע שלכם ליום הולדת מדליקה ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את הבר מתוקים שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של היום הולדת שלכם.

מגוון הצעות של בר מתוקים לבחירתכם

פרי בסטייל - בר פירות ומגשי אירוח

כל הארץ

7 המלצות

חלום מתוק - אירועים וימי הולדת

שרון, מרכז, דרום

6 המלצות

חני החייכנית הפעלות מדליקות

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום
כולם יוצאים מחויכים מסדנאות המאסטר שף או היצירה המעולות של המפעילה הכי החייכנית שיש.
8 המלצות

Aya's Sweets

שרון, מרכז, דרום
בואו להכיר אצלנו את עולם המתוקים בהפעלה חוויתית, מתוקה ומהנה במיוחד
24 המלצות

דיג ודוג זוג ליצנים במופע מדהים

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום
מסיבה מצחיקה במיוחד עם שני ליצנים שתמיד יודעים להצחיק את כולם עד הסוף
61 המלצות

הבר המתוק שלי

שרון, מרכז, דרום
בר מעוצב ומרהיב שיהפוך את היום הולדת למדהימה ומפנקת וישאיר את האורחים עם טעם של עוד

כוכבי החלל

כל הארץ
הפעלה מקורית ומושקעת בסגנון מלחמת הכוכבים! תלבושות מדהימות לבנים ולבנות, חגיגה אמיתית!
14 המלצות

בנות חוגגות בסטייל

מרכז
בחגיגה הקרובה את והחברות הקרובות שלך תהנו מחגיגה קסומה ומפנקת המוקדשת כולה רק לבנות.

פינק פארטי

צפון
מסיבת ספא מושלמת לך ולחברות שלך בחגיגת יום ההולדת! חגיגה של מסאז'ים, איפור ולקים.
9 המלצות

בר מתוקים

בחירה על פי עונה שנה קלנדרית בשביל בר מתוקים

יש משפט שהפרשנות שלו אומרת שכל דבר בחיים הינו הוא פועל יוצא של תזמון.
אז ממש כמו הרבה מבין המשפטים גם זו מתבררת כהגיונית. ישנם הרבה מאד פעילויות שנרצה לבצע ושבתוכם נחויב לקחת בחשבון את העיתוי המועד ומה שמתלווה לה.
חגיגת יום ההולדת למשל היא למעשה המחשה לאירוע דומה לזה שבעת שאנו חוגגים עלינו להביא בחשבון במקביל את העיתוי ואף את החודש בשנה הלועזית. קיימים כמה סוגים של בחינות למועד במסגרת השנה שבו נחגוג את יום ההולדת שבו נבחר בר מתוקים.

מכיוון בודד, האקלים מייצר השפעה על הבחירה של מפעילים ובסוג המרחב שבקרבו נקיים את החגיגה.

ישי חודשים שבמסגרתם אנו יכולים לעשות את האירוע מחוץ לבית, לעומתן יש זמנים שבתוכם יהיה עלינו לקיים את האירוע בתוך הבית, מפאת ממטרים או במקום זה חום מעיק. בעונות המעבר ניתן לקחת מקום שבו נוכל להחליט בדקה התשעים האם כדאי לערוך אירוע תחת כיפת השמיים או שמא לקיים אירוע במרחב סגור.

הכרעה לגבי הפעלות אטרקטיביות ל בר מתוקים

בחירה בהתייחס ל זמני השנה העברית ולגבי החודש שבתקופתו נחגוג את אירוע יום ההולדת תהיה בעלת השפעה בבירור על כל האטרקציות שנבחר.

אטרקציות והפעלות בעלות אופי מסוים עשויים להיות מעוצבים בהתאמה ל תקופות השנה העברית או להיות כאלו שיתאימו לכל חודשי השנה העברית. יש כדוגמה הפעלות שעלולות להתרחש אך ורק במרחב חיצוני כמו למשל מצא את המטמון, מרוץ למיליון, מרוצי מכוניות מכל הסוגים, ופעילויות שמותאמות למקומות סגורים דוגמת הופעת קוסם, ליצנים ודומיהם.
סוג הפעילות והפעילות האטרקטיבית המותאמים נברור בנוסף גם לפי גילאי הילדים, עולם התוכן אשר מעניינים אותם וגםוכאמור תוך כדי התחשבות בהרכב קהל היעד והאם הוא מורכב מקהל של בנים בלבד, מקהל של ילדות בלבד או אולי בנים וילדות במעורבב.

ימי הולדת לבנים? ילדות או אולי ביחד? בר מתוקים!

שאלה שמעניינת הורים רבים במיוחד שנייה לפני מתחילים להכין את אירוע מסיבת ימי ההולדת היא הסוגיה האם לקיים אירוע יום הולדת רק לילדים? האם לערוך חגיגת יום הולדת לבנות או אולי מומלץ לערבב ילדים וילדות במסגרת משולבת. האמת היא שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה קלה אחת נכונה. הבחירה אמורה להיות תוך לקיחה בחשבון של ההעדפה של המשתתפים, אופי החברות בכיתה ועוד.
בהקשר של סוגים יום הולדת לילדות בלבד יכולים להציע לבנות סוגים מגוונים שכוללים תכנים של משימות מאתגרות במטבח, יכולים להיות דוגמניות ובספא מענג, ועשויות להיות גם סדנא או סדנאות ריקודים שונות.

מסיבת יום הולדת עבור בנים בלבד יכולים להיות בתכנים כמו טיסנים, תחרויות כדורגל תחרויות של יום הולדת ספורט משימתי, תחרויות אבירים ויש כמובן התכנים שמשותפים שהם המיוחדים מכולם כמו למשל חיפוש אחר המטמון, הופעה של ליצן, פעילות קולנוע, רדיו, מופע קריוקי הפעלה של נסיכות ואבירים והפעלות דומות נוספות.
מאפייניה של הפעילות עצמה ומבנה החוגגים הוא בעל השפעה רבה על מאפייני הפעילות, על קוויה הכלליים ועל רמת הגיבוש בין כל מי שחבר בקבוצה.

בר מתוקים, בר מתוקים, בר מתוקים לימי הולדת, בר מתוקים ליום הולדת, בר מתוקים ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר