אמני ילדים

מחפשים אמן ילדים? כאן תמצאו את כל אמני ילדים הכי מוכשרים בארץ במחירים שיתאימו לכל כיס. אצלנו יש אמנים כמו: קוסמים, ליצנים וכוכבי ילדים שיביאו איתם פעילויות מיוחדות ומופעים סוחפים, קריוקי, מוזיקה ועוד. בואו לחוות ימי הולדת באווירה שונה ביותר. קדימה תבחרו לכם אמן שיהפוך לכם את האירוע לאירוע ברמה אחרת.

אמני ילדים ליום הולדת

יום הולדת עם יודלה מודלה

שרון, מרכז, השפלה
קוסם או ליצן? למה לא גם וגם, קוסם שהוא ליצן עושה קסמים מצחיקים במיוחד
2 המלצות

אמני ילדים

איך לבחור אמני ילדים ליום הולדת?
אמני ילדים הפכו בשנים האחרונות שם דבר בממלכת הילדים בכלל ובממלכת ימי ההולדת בפרט. אין יום הולדת מוצלח שבו לא נכלל אמן ילדים מכל סוג שהוא זה יכול להיות מוכר או אנונימי, יצן או קוסם, סטנדאפיסט או מפעיל תיאטרון בובות- כל אמן ילדים ליום הולדת מביא את ההתמחות שלו עם הניצוץ הייחודי עבורו, והילדים מפיקים הנאה מרובה ממופע מרהיב של אמן ילדים ליום הולדת. המחשבה על אמני ילדים לא צריכה לכלול שאלה האם יש צורך בכך, אלא יותר ללכת בכיוון של כיצד לבחור אמן שיתאים לקהל היעד, הרכב המסיבה, מספר הנוכחים, גיל הילדים וכמובן עולם התוכן של הילד או הילדה שחוגגים את יום ההולדת.

כל ילד שונה מחברו
עם מחשבה מקדימה שתיקח בחשבון את כל ההיבטים נוכל לבחור אמני ילדים ליום הולדת שלא רק יסנוורו את הילדים עם שירים ומשחקים אלא גם יגעו בהם ברובד עמוק יותר עם תוכן חינוכי ומופע מרגש ומיוחד. לשם כך יש בשלב הראשון לחשוב על עולם התוכן של הילד או הילדה. ילדים אוהבים לשחק, לרקוד ולהשתולל אבל כל ילד שונה מחברו. יש ילדים שאוהבים בעלי חיים, אחרים אוהבים טלוויזיה. יש ילדים מופנמים שאוהבים שקט, ולעומתם ילדים מוחצנים שזקוקים לגירויים כל הזמן. יש ילדים שמוזיקה היא האהבה האמתית שלהם ולעומתם יש כאלו שקסמים מדברים אליהם יותר. כל הורה מכיר את הילד שלו בצורה הטובה ביותר, ובחירה בהתאם לעולם התוכן של הילד היא תמיד הבחירה הטובה ביותר.

לערב את הילד בתהליך
מעבר להכרות שלכם עם הילדים, במקרה שיום ההולדת הוא לילד בוגר שמסוגל להחליט בכוחות עצמו מומלץ הגיע אליהם עם רשימה מסודרת של אומני ילדים לימי הולדת ולהציע לילד לבחור ביחד אתכם אמן ילדים ליום הולדת. ניתן לצמצם את הרשימה לשתי אפשרויות ולערוך פגישה מקדימה עם שני אמנים וכך לאפשר לילד לבחור בקלות רבה יותר. מדובר על התנסות מצוינת שתוכל לאפשר לילד שלכם להבין משהו על קבלת החלטות ובחירה, מה שכמובן יעצים אותו. אמני ילדים לימי הולדת מגלים רגישות רבה לנושא של חתן או כלת יום ההולדת שמהווים חלק מהמופע. מומלץ גם כאן לערב כמה שניתן את הילד או הילדה בחלקו במופע ואם יש לו כישורים מיוחדים זוהי בהחלט הזדמנות לבטא אותם במעמד זה.

אמן ילדים ליום הולדת- מתכון להצלחה
ממש כפי שילדים שונים זה מזה, גם אמני ילדים לימי הולדת הם שונים זה מזה ומציעים תכנים אחרים לחלוטין. יש תכנים מותאמים לגיל צעיר או תכנים שמותאמים לקהל בוגר, ולעומת זאת יש תכנים גמישים יותר שמתאימים לכלל הגילאים כמו למשל תיאטרון סיפור. יש תכנים שיתאימו במיוחד לקבוצה של בנות ואחרים יתאימו לקבוצה של בנים. מרבית אמני יום ההולדת מציעים מופע ובו תכנים שמשותפים לשני המינים ושממנו יכולים ליהנות בנים ובנות גם יחד.

אמני ילדים לימי הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר