אטרקציות

כשחוגגים יום הולדת פעם בשנה תמיד רוצים שהיא תהיה הכי מיוחדת וייחודית ובלתי נשכחת ובמיוחד בשביל זה יש לנו להציע לכם מגוון גדול של אטרקציות לימי הולדת מכל הסוגים ולכל הגילאים. מגוון מפעילים לאטרקציות מיוחדות ובלתי נשכחות שהילדים אוהבים. אז בחרו עכשיו את האטרקציה המתאימה לכם וצרו קשר עוד היום.

מגוון הצעות של אטרקציות לבחירתכם

סיטי קווסט

הבנקים 8, העיר התחתית, חיפה
חווית משחק מאתגרת במיוחד אשר תוציא אתכם אל רחובות העיר חיפה כדי לפתור את התעלומה.
החל מ: ₪100
30 המלצות

4poppel4 - אירוע באקסטרים

כל הארץ
חווית אקסטרים בשטח שתאפשר לכם ליהנות מהטבע ביחד עם חגיגת אירוע או טיול מודרך
6 המלצות

free jump - פארק טרמפולינות

אזור תעשייה, ירכא
חוויה קופצנית במיוחד במתחם טרמפולינות מדליק ומטריף. מתאים למגוון גילאים

לייזר קומבאט

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום
חווית מתנםחים מיוחדת במינה שלקוחה מעולם העתיד הבלתי אפשרי. בואו ליהנות באמת
21 המלצות

שמנא בית בד כפרי

הכלנית 81, מושב חגור
פעילות חווייתית לכל המשפחה. חוויה של מסיק, כבישת זיתים ועוד שלל פעילויות
החל מ: ₪35

ברווזים בכפר

מרכז מבקרים כפר ברוך, עמק י
בואו להיחשף לעולם המופלא של חיי הברווז. חוויה פלאית, מהנה וחינוכית.
החל מ: ₪43

ספלינטר אתגר הנינג'ה

שדרות טום לנטוס 26, קרית השרו
אתגר הנינג'ה במתחם הכי מדליק שיש שמביא לכם את המכשולים הכי שווים.
החל מ: ₪50

אטרקציה

אטרקציות ליום הולדת- סוגים, הבדלים ודגשים
אטרקציות הן שם נרדף להנאה, בילוי ויציאה מהשגרה. יש סוגים שונים של אטרקציות אך המשותף לכולן הוא בכך שהם מסבות למשתתפים בהם הנאה רבה. זה יכול להיות פעילות אקסטרים, סרט מיוחד, פעילות יצירה מיוחדת או כל חוויה אחרת שאינה נכללת בשגרת חיינו. יש אטרקציות שמתאימות לילדים ולעומתן אטרקציות שמתאימות לבוגרים, והסוג המוכר ביותר של אטרקציות הוא אטרקציות לימי הולדת. יום הולדת לילדים קנטים ולילדים בגילאי בית הספר, הן הזדמנות להתנסות בתכנים חווייתיים וחינוכיים. מדובר על הזדמנות לתת לילדים לחוות משהו שאינם חווים בדרך כלל ולהגשים חלום או שניים. אטרקציה ליום הולדת הופכת את כל האירוע ממסיבה רגילה לחוויה בלתי נשכחת שכל המעורבים בה מפיקים ממנה הנאה רבה.

הגיל כן קובע
בחירת אטרקציה לימי הולדת צריכה לקחת בחשבון כמה וכמה גורמים ובראש ובראשונה את נושא הגיל. יש מגוון רחב של אטרקציות לימי הולדת והן שונות זו מזו בתוכן שלהן וכמובן במידת התאמתן לקהלי יעד שונים. ילדים קטנים יפיקו הנאה מאטרקציה בסגנון של תיאטרון בובות או שעת סיפור וילדים גדולים יותר יפיקו הנאה מאטרקציה שקשורה לרדיו, טלוויזיה, מחשבים וכדומה. התוכן משתנה, משלב השפה הוא אחר ולכן לכל קבוצת גיל יש להתאים את האטרקציה המתאימה עבורה. לעומת אטרקציות ליום הולדת שפונות לגילאים מסוימים, יש אטרקציות כמו קוסם או ליצן שמתאימות לקבוצות גיל שונות., גם כאן, לכל קבוצת גיל נדרש תוכן אחר, אך פרפורמר מנוסה יוכל ליצור מופע שפונה לקהלים שונים ומבדר את כולם.

מהו עולם התוכן של כלת או חתן האירוע
מעבר לנושא הגיל יש לקחת בחשבון בבחירת אטרקציות לימי הולדת גם את עולם התוכן של חתן או כלת יום ההולדת ושאר הילדים. ילדים מפתחים מגיל צעיר תחומי עניין ובחירת אטרקציה שתהלום ותתאים לתחומי העניין של הילד מאפשר לו לבטא את עצמו ולהרגיש שייכות והעצמה. מסיבה זו חשוב לוודא שהילד מתחבר לסוג הפעילות שכוללת האטרקציה והוא מעוניין בה. אם מדובר על ילדים גדולים כדאי לשתפם ולערבם בתהליך בחירת אטרקציה ליום הולדת. מלבד שני ההיבטים הללו לא פחות חשוב לבחון את הרכב הקבוצה וכאן הכוונה היא לבנים מול בנות. בשנים האחרונות יותר ויותר בנים ובנות מגלים עניין בתחומי ידע שונים ומגוונים.

אטרקציות ליום הולדת- לבנים או לבנות?
זה מביא לכך שהגבולות מטשטשים וניתן לראות נטייה של בנים ושל בנות לבחור תכנים שבעבר נחשבו בעלי אופי מגדרי מובהק. כך למשל אפייה ובישול נחשבים תחומים שמשותפים הן לבנים והן לבנות, קולנוע ורדיו, חפש את המטמון, תיאטרון בובות, מופע סטנד אפ, שעת סיפור וגם יצירה גם הם יכולים להתאים לכל מני סוגים של ימי הולדת בין אם מדובר על בנים, בנות או קהל מעורב. עם זאת בנות עדיין מזוהות עם אטרקציות לימי הולדת כמו נסיכות, דוגמנות ועיצוב אופנה וניתן לבחור בהן במקרה של יום הולדת בנות בלבד.

אטרקציות, אטרקציה

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר