פיינטבול

כאשר חוגגים יום הולדת של אחד הילדים או כל חגיגה אחרת אתם מחפשים פיינטבול? אז קודם כל הגעתם למקום הנכון! אצלנו באתר תמצאו מבחר גדול של פיינטבול שיהפכו את האירוע שלכם ליום הולדת מטריפה ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את הפיינטבול שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של האירוע שלכם.

מגוון הצעות של פיינטבול לבחירתכם

לייזר סטרייק - מתאים גם לחורף!

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום
יום הולדת ספורטיבי, אתגרי ומסקרן לילדים שאוהבים להיות מופתעים בכל פעם מחדש
44 המלצות

רוברט פעילויות אתגר

מרכז, דרום
שבט יום ההולדת מוכן לחגיגה! חגיגה מטריפה המבוססת על התכנית האהובה – "הישרדות".

לייזר קראפט

כל הארץ
הפעלת יום הולדת מאתגרת עם אקדחי לייזר מגניבים ומגוון הרפתקאות לכל הגילאים.
12 המלצות

פיינטבול


בחירה לפי עונה שנה עברית עבור פיינטבול
יש ניב שמשמעו שכל מה שמתרחש אתנו הוא נבנה על פי תזמון. אם כן ממש כמו הרבה מבין הקלישאות אפילו זו מובנת כאמתית. יש די הרבה בחירות שנרצה לבחור ושבמהלכם ניאלץ לקחת בחשבון את הטיימינג העונה ואת מה שמתחבר לה. מעמד יומולדת לגיל הרך כמשל הינה דוגמה למעמד מעין זה שמרגע שאנחנו מציינים אז אנו צריכים להביא בחשבון במקביל את התקופה וגם את החודש בשנה הקלנדרית. מתקיימים כמה סוגים של פרספקטיבות לחודש בשנה העברית שבהם נקיים את אירוע יום ההולדת שבו נבחר פיינטבול.

מזווית בודד, מזג האוויר מייצר השפעה על הבחירה בפעילות ובמרחב שבמסגרתו נעשה את המסיבה.

יש די הרבה עונות שבמסגרתם נוכל לקיים את יום ההולדת בחוץ, ולעומן יש מועדים שבמסגרתם יהיה צורך לקיים את המאורע בחלל סגור, מפאת מזג אוויר קריר או חום מעייף. בעונות מעבר אנו מסוגלים לחפש אולם שבו מתאפשר לנו לקחת החלטה בזמן אמת בין אירוע בחלל פתוח או שמא לקיים אירוע בחלל סגור.

החלטה על הפעלות ל פיינטבול
החלטה בהתייחס ל מועדי השנה הקלנדרית והחודש שבמהלכו נממש את יום הולדת תאיר במקביל על אותן אטרקציות שנבחר.

פעילויות אטרקטיביות והפעלות יכולים להיות מאורגנים על פי תקופות השנה או להיות מסוג ההפעלות שמתאימות לחלק ניכר מ חודשי השנה העברית. יש למשל אטרקציות כאלה שעלולות להיות אך ורק בחוץ דוגמת משחקי חפש את המטמון, המרוץ למיליון, מרוצי מכוניות לרבות כל סוגיהם, והפעלות שיותאמו לאזורים מקורים דוגמת מופע קוסמת, ליצנים והדומים להם. סוגי הפעילויות והפעילות האטרקטיבית ההולמים נברור גם גם לפי גילם של החוגגים, סוגי התכנים שמאפיינים אותם וכמובן תוך שאנו מתחשבים במאפייני קהל היעד והשאלה האם הוא למעשה עשוי ילדים בלבד, ילדות אך ורק או שמא ילדים וילדות אלו עם אלה.

יומהולדת לילדים? בנות? או שמא ביחד? פיינטבול!
סוגיה שמאתגרת אימהות ואבות לא מעטים שנייה לפני הם רוצים לתכנן את אותה המסיבה של יומולדת היא הדילמה האם כדאי לקיים חגיגת יום הולדת לילדים? אם כדאי לקיים אירוע רק לילדות או אולי טוב יותר יהיה לערבב ילדים וילדות בפעילות מעורבבת. אם להשיב על השאלה בכנות הרי שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה מושלמת נכונה תמיד. ההכרעה בסוגיה חייבת להיות על פי ההעדפה של חוגגי יום ההולדת, סוג הגיבוש במסגרת הכיתתית ועל פי מאפיינים דומים נוספים. בהתייחס ל תכנים יומהולדת שמיועדים לילדות בלבד אמורים לכלול בתוכם סוגים מסוגננים החל ב עבודות מטבח, יכולים לכלול דוגמניות ונסיכות ובספא מענג, ויכולות להיות גם ויכולות לכלול תחרויות וסגנונות ריקוד מרתקות.

יום הולדת לילדים עשויים לעסוק בנושאי תחרות טיסנים, משחקי כדורגל תחרויות של יום הולדת ספורט אתגרי, תחרויות אבירים ויש כמובן המופעים שמשותפים לבנות ולבנים שהינם ההשווים לעומת האחרים כמו למשל חפש את המטמון, מופע ליצנות לימי הולדת, פעילות קולנוע, תחנת רדיו, קריוקי מצחיק נסיכות ואבירים והפעלות דומות נוספות. אופי כל פעילות ובין היתר מבנה קהל היעד מאיר על הפעילות, על קוויה הכלליים ובמקביל גם על אופי הלכידות בין כל הפרטים במסיבה.

פיינטבול, פיינטבול, פיינטבול לימי הולדת, פיינטבול ליום הולדת, פיינטבול ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר