סינדרלה

כאשר יש יום הולדת של אחד הילדים או כל אירוע אחר אתם בטח מחפשים סינדרלה? אז נתחיל ונומר שהגעתם למקום הנכון! אצלנו בפורטל תמצאו מגוון גדול של סינדרלה שיהפכו את האירוע שלכם ליום הולדת מטריפה ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את הסינדרלה שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של היום הולדת שלכם.

מגוון הצעות של סינדרלה לבחירתכם

הבובות של סיון - סדנה מדליקה

צפון, שרון, מרכז
סדנה מיוחדת ליצירת בובת יד צבעונית ומדהימה עם שלל אביזרי יצירה מדליקים
8 המלצות

הבר המתוק שלי

שרון, מרכז, דרום
בר מעוצב ומרהיב שיהפוך את היום הולדת למדהימה ומפנקת וישאיר את האורחים עם טעם של עוד

עד עצם היום הזה

צפון, מרכז, דרום
את בוחרת את הנסיכה האהובה עליך, אנחנו מגשימים לך חלום! יום הולדת שהוא בעצם הרפתקה קסומה.
7 המלצות

אבקת פיות - מסיבת נסיכות קסומה

שרון, מרכז
מסיבת יום הולדת קסומה ומלכותית לבנות שיגרמו לכל אחת להרגיש כמו נסיכה היישר מהאגדות

חגיגה של קסמים, גיבורי על ועוד

כל הארץ
חגיגה צבעונית ומדליקה עם המון קסמים, משחקים מצחיקים, בלונים ועוד
9 המלצות

דיג ודוג זוג ליצנים במופע מדהים

צפון, שרון, מרכז, השפלה, ירושלים, דרום
מסיבה מצחיקה במיוחד עם שני ליצנים שתמיד יודעים להצחיק את כולם עד הסוף
61 המלצות

סינדרלה

קביעה בהתאם ל... ירח בשנה למען סינדרלה

קיים היגד שהמשמעות שלו היא שהכל בחיים זה הוא פועל יוצא של תקופה.
אז ממש כמו מרבית הפתגמים גם זו נראית כמציאותית. מתקיימים די הרבה פעילויות שנקבע לממש ושבהם נידרש לקחת בחשבון את הטיימינג העיתוי ואת מה שמשויך לה.
אירוע יום הולדת לגיל הרך כדוגמה היא בעצם הדגמה לציון דרך מעין זה שכשאנו חוגגים עלינו לקחת בחשבון גם את התקופה ובנוסף את החודש בשנה הלועזית. מתקיימים מספר זוויות לעידן בשנה שבהם נעשה את אירוע יום ההולדת שבו נקיים סינדרלה.

מזווית אובייקטיבי, האקלים מהווה השפעה על בחירה של מפעילים ליום הולדת או בהחלטה לגבי מיקום שבתוכו נציין את יום ההולדת.

ישי עונות שבמסגרתם נוכל לחגוגל את יום ההולדת בחלל פתוח, לעומת מועדים שבתוכם ניאלץ לחגוג את המאורע בחלל סגור, מפאת ממטרים או בשל מזג אוויר חם וגם משתק. בתקופות מעבר נוכל למצוא מרחב שבו מתאפשר לנו להכריע ברגע האחרון האם לערוך אירוע פתוח ובין אירוע בחלל סגור.

הזמנת הפעלות אטרקטיביות ל סינדרלה

הכרעה לגבי זמני השנה העברית והחודש שבמסגרתו נקיים את יום ההולדת תהיה בעלת השפעה בבירור על האטרקציות שעליהן נחליט.

הפתעות לילדים והפעלות עלולים להיות מעוצבים על פי חודשי השנה הקלנדרית או להיות שמתאימות לכלל מועדי השנה העברית. יש למשל הפעלות כאלה שיכולות להתרחש אך ורק בחלל פתוח דוגמת חיפוש אחר המטמון, המרוץ למיליון, מרוצים של מכוניות למיניהם, והפעלות שמותאמות בעיקר לאזורים מוגנים כמו מופעי קוסמים, ליצנים ודומים להם.
את הפעילויות והאטרקציה המותאמים נסווג בין היתר גם לפי גילאי הילדים, סוג התוכן שמעניינים אותם וגםוכאמור תוך כדי התחשבות במאפייני קהל היעד והאם הינו מורכב מקהל ממין בנים בלבד, ילדות בלבד או שמא ילדים וילדות במעורבב.

יומהולדת לקהל בנים? ילדות או אולי גם וגם? סינדרלה!

שאלה שמטרידה הורים רבים רגע לפני מתחילים לארגן את חגיגת ימי ההולדת הינה האם מומלץ לארגן חגיגת יום הולדת לבנים? האם כדאי להכין מסיבת יום הולדת רק לילדות או לחילופין עדיף ליצור קהל מעורבב של ילדים וילדות בחגיגה משותפת. האמת היא שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה שתהיה אחת נכונה תמיד. ההחלטה בסוגיה חייבת להתקבל תוך לקיחה בחשבון של ההחלטה של המשתתפים, מאפייני הלכידות במסגרת הכיתתית ועל פי מאפיינים דומים נוספים.
מבחינת מבחר יום הולדת שמיועדים לבנות יכולים להציע לחוגגות תכנים רחבי טווח החל ב בישול ואפייה, המשך ב נסיכות ובספא מענג, וכלה ב תחרויות וסגנונות ריקוד מגוונות.

יומולדת לבנים עשויים לעסוק בעולם התוכן של מטוסים, טורניר כדורגל ופעילויות ספורט תחרותי, תחרויות אבירים וישנם גם הנושאים שמשותפים לבנים ולבנות השהם למעשה המעניינים ביותר כמו משחקי חפש את המטמון, מופע ליצנות לימי הולדת, הקרנה קולנועית, תחנת רדיו, מופע קריוקי פעילות תחרותית של נסיכות ואבירים והפעלות דומות נוספות.
אופייה של דמותה של הפעילות ובנוסף מבנה המשתתפים משפיע באופן נרחב על מאפייני הפעילות, אופייה ובין היתר על רמת הלכידות בין הפרטים במסיבה.

סינדרלה, סינדרלה, סינדרלה לימי הולדת, סינדרלה ליום הולדת, סינדרלה ליום הולדת

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר