חגיגה משותפת לכל ילדי חודש

חגיגה לכל הילדים שנולדו בחודש יולי

כל הרעיונות כיצד לחגוג במסיבת ענק עם כל החברים שנולדו באותו חודש כמוכם, ממש כאן בכתבה שלפניכם.

במקום לרוץ פעמיים בשבוע ממסיבת יום הולדת אחת לשנייה בוחרים באלטרנטיבה מיוחדת במינה ועורכים מסיבת יום הולדת משותפת לכל הילדים שנולדו באותו החודש. למשל, כל הילדים שנולדו בחודש מרץ בכיתה שלכם, בין אם הם בנים או בנות, נפגשים יחד ומתכננים מסיבה גדולה אחת, עם המון הפתעות, אטרקציות ופינוקים טעימים.

מינואר ועד דצמבר, למה כדאי לחגוג יחד?

הסיבה הראשונה לחגיגה משותפת היא החוויה הגדולה שטמונה במסיבת יום הולדת עם חברים טובים, התכנון המשותף והארגון של המסיבה חד הוא כייף בפני עצמו. סיבה שנייה היא שיום הולדת כזו בהחלט אינה מסיבה רגילה והיא מאפשרת תכנון של הפקה מיוחדת במינה, עם הרבה יותר הפעלות ועם הרבה יותר אטרקציות ליום הולדת.

בצד הפרקטי ניתן לציין כי כאשר ישנם למשל שלושה ילדים בכיתה שנולדו באותו החודש אין צורך שהחברים יתרוצצו ממסיבה למסיבה אלא יגיעו למסיבה אחת גדולה ומושקעת. מזווית המבט של ההורים יש כאן גם אלמנט חסכוני יחסית המאפשר עדיין להפיק את יום הולדת מושקעת מאד.

חוגגים בפארק או באולם גדול

אם הצלחנו לשכנע אתכם ללכת על זה ולבחור ביום הולדת משותפת עם כמה חברים נוספים הרי בוודאי שכמות המוזמנים לחגיגה גדולה מהרגיל, מלבד חברי הכיתה ישנם חברים נוספים של כל אחד מילדי יום ההולדת וגם בני משפחה. לכן כדאי לחפש מקום גדול דיו להכיל את כל כמות האנשים בנוחות.

חשבו לחפש אולם (אולם ספורט או מפגשים של בית הספר, או המתנ"ס), ובימים נעימים של אביב או קיץ אפשר כמובן לבחור באחד הפארקים בעיר ולמקם בו את המסיבה. אין כמו חגיגה ענקית במרחב הפתוח.

משחקים משותפים, מתנות נפרדות

החשש של ילדי יום ההולדת ממסיבה משותפת נוגעת בדרך כלל למתנות, האם יצטרכו לחלוק אותם עם החברים האחרים? ובכן, התשובה היא בוודאי שלא! חגיגת יום ההולדת היא משותפת, גם המשחקים, המשימות, האוכל והפינוקים האחרים מתחלקים בין כל האורחים. אך המתנות מוענקות בנפרד לכל אחד מהילדים באופן אישי. כל אחד לוקח איתו את המתנות שלו, בלי לחלוק כמובן.

תקציב משותף, שפע של אטרקציות

מכיוון שאנחנו חוגגים יחד עם שניים או שלושה ילדים נוספים (ואפילו יותר), התקציב גדול פי שלוש או ארבע. העובדה הזו פועלת לטובה פעמיים, השיתוף מביא לכך שההשקעה במסיבה שכזו להורי כל ילד קטנה יותר משמעותית מאשר להפיק יום הולדת בנפרד וכמו כן בתקציב עדיין גדול יותר כך שאפשר להזמין הפעלות ליום הולדת במגוון אפשרויות רחב מאד.

למשל, להזמין דוכני מזון אטרקטיביים לילדים כמו נקניקניות, המבורגרים, צ'יפס, מתוקים, מפלי שוקולד וכו' ולפזר אותם במתחם יום ההולדת המשותף. אפשר להזמין קוסמים ליום הולדת או ליצנים או גם וגם, להפיק יום הולדת לבנים על טהרת הספורט האתגרי או יום הולדת לבנות שכולו נסיכות.

רוצים רעיונות נוספים להפעלות ביום הולדת משותף לילדי החודש? המשיכו לגלוש כאן באתר ותכירו מיטב המפעילים שיהפכו את יום ההולדת של ילדי החודש למושלמת!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

נהנים עם ליצן בחג הפורים!

נהנים עם ליצן בחג הפורים!

14/03/2016 13:27:00

חוגגים את חג הפורים עם המשפחה או עם החברים בעבודה? הזמינו להם ליצן לחג הפורים ותיהנו מאטרקציה משמחת ומדליקה!
המתכונים שיעשו לכם את יום ההולדת...

המתכונים שיעשו לכם את יום ההולדת...

21/03/2016 09:30:55

מארגנים יום הולדת? זקוקים להשראה? בואו תראו איזה מזנון טעים וקליל אפשר להכין לחגיגה הטעימה של השנה.
מתנפח לכל אורח

מתנפח לכל אורח

28/03/2016 10:50:48

האטרקציה שאי אפשר בלעדיה!
לחגוג יום הולדת עם החבר הכי טוב וגם-  לחסוך בעלויות!

לחגוג יום הולדת עם החבר הכי טוב וגם- לחסוך בעלויות!

03/07/2016 09:42:17

בואו לחגוג יום הולדת בסטייל בין חברים, עם מגוון רעיונות, עלויות זולות יותר והרבה הרבה יותר כיף...
לג בעומר

לג בעומר

24/02/2019 14:52:06

כל המידע על ל"ג בעומר - המנהגים, הסיפורים, איכות הסביבה ועוד. כנסו והשכילו.
יום הולדת בסוכות

יום הולדת בסוכות

26/02/2019 15:06:40

מספר רעיונות לחגיגת יום ההולדת של ילדכם בחג, כך שהמסיבה תהיה קשורה לחג הסוכות ותכניס את כל החברים לאווירת החג ובמיוחד לאווירת יום ההולדת.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר