שני חברים חוגגים יחד זה סיב

כששני חברים חוגגים יחד יום הולדת

בואו לחגוג יום הולדת בסטייל בין חברים, עם מגוון רעיונות, עלויות זולות יותר והרבה הרבה יותר כיף...

כששני חברים חוגגים יחד – סיבה למסיבה!

חלומם של לא מעט ילדים הוא לחגוג את יום ההולדת ביחד עם חברם הטוב. על מנת שיהיה ניתן להוציא יום הולדת שכזה לפועל, הרי שצריך ששני החברים הטובים יחגגו במועדים סמוכים. אחרי שהתגברתם על המכשול הזה ואכן מדובר על אירוע בר מימוש, כל שנותר לכם הוא לצאת לדרך. יום ההולדת עבור הילדים הוא חגיגה עצומה, ובעת שמדובר על יום הולדת כפול שנחגג עם החבר הכי טוב, הרי שמדובר על המסיבה הכי טובה בעיר. עבור הילדים מדובר על אירוע מרגש ועל חוויות שישארו בלבם לנצח. מעבר להתרגשות ולכייף הגדול של הילדים, תשמחו לגלות שגם אתם, ההורים, תרוויחו מהשידוך הזה. לחגוג יום הולדת עם החבר הכי טוב זה בהחלט אחת הבקשות הכי פופולריות של ילדים ברחבי העולם... 

מוזילים את עלות החגיגה

מאחר ומדובר על שתי משפחות שחוגגות, הרי שמתחלקים בעלויות ונטל עלות יום ההולדת פוחת משמעותית. כמות הילדים המוזמנים נשארת אותו הדבר, מאחר והילדים המוזמנים הם לרוב מאותה הכיתה – כך שהעלות נשארת קבועה. מה שלא נשאר קבוע, הוא העלות שאתם תשלמו. בעת שתחברו יחד למשפחה אחרת מהכיתה של ילדכם, הרי שאתם עתידים להוזיל את עלויות החגיגה בחצי. נדמה שכל הצדדים יוצאים מרוצים – גם הילדים הנרגשים לחגוג עם החבר הכי טוב, וגם אתם הופכים את יום ההולדת לנגיש יותר מבחינה כלכלית. מאחר והוזלתם משמעותית את עלות החגיגה, הרי שתוכלו להשקיע בעוד דברים נוספים לרבות מזכרות מעניינות, קישוטים מיוחדים או אטרקציה קטנה נוספת שתביאו לחגיגה.

לחגוג יום הולדת עם החבר הכי טוב וגם-  לחסוך בעלויות!

כעת נותר לברר – איך חוגגים?

לאחר שהבנתם שמדובר על שידוך מוצלח במיוחד, כעת ניתן לברר עם הילדים באיזו צורה הם רוצים לחגוג. לאחר שהוסכם עם הילדים כי תביאו הפעלה, כעת כדאי להציג בפניהם מספר אופציות, ולתת להם לבחור מתוך האפשרויות שהצגתם בפניהם. כאשר מדובר על בנים, ברוב המקרים הם ירצו יום הולדת שבבסיסה הספורט. יום הולדת שכזה אינו אומר בהכרח יום הולדת רק לבנים, אלא מדובר על חוויה כיתתית לבנים ובנות גם יחד. יום הולדת כדורגל לדוגמא, מגלם בתוכו מימדים של שיתוף פעולה, חברות ותחרות ידידותית. בנו עם ילדכם תכנית משותפת לבניית יום ההולדת, וחישבו איך תוכלו להפוך יום הולדת כדורגל ליום השמח ביותר עבורם.

עשייה משותפת, התרגשות משותפת

יום ההולדת הוא התחנה הסופית המגיעה לאחר תהליך ארוך של הפקת האירוע. לא אחת נאמר כי חשוב להנות מהדרך, ולכן כדאי לערב ולשלב את הילדים בתהליך הפקת האירוע שלהם. שתפו אותם בבחירת המזון והשתייה שיוגשו, בלוקיישן הנבחר לקיום החגיגה ובהחלטות נוספות שאתם, ההורים, לוקחים ביחס ליום ההולדת. ככל שתערבו את הילדים יותר, כך הם עתידים להתרגש יותר ולצפות יותר ליום הגדול שלהם. בנוסף, חשוב שתתנו להם להביע את דעתם ביחס לדברים שונים הקשורים בחגיגה, כי בסופו של דבר החגיגה היא שלהם וחשוב שהם יהיו מרוצים מהתוצר הסופי. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מסיבת קולנוע מטורפת רק לילדים

מסיבת קולנוע מטורפת רק לילדים

29/02/2016 09:33:01

לא משנה איזו מסיבה אתם חוגגים, העיקר שיהיה בה טאץ´ של קולנוע, חגיגת סרט כמו שכל הילדים הכי אוהבים, עם כל הקישוטים והמשחקים.
10 סיבות שבגללן כדאי להביא סדנה ליום הולדת

10 סיבות שבגללן כדאי להביא סדנה ליום הולדת

07/03/2016 10:56:16

סדנה זה לא דבר משעמם. וכדי להוכיח זאת, הבאנו עבורכם 10 סיבות וסוגי סדנאות ליום הולדת שיעבירו לכם יום הולדת מהנה ומלאת תכנים שתרגש את כל הילדים.
נהנים עם ליצן בחג הפורים!

נהנים עם ליצן בחג הפורים!

14/03/2016 13:27:00

חוגגים את חג הפורים עם המשפחה או עם החברים בעבודה? הזמינו להם ליצן לחג הפורים ותיהנו מאטרקציה משמחת ומדליקה!
המתכונים שיעשו לכם את יום ההולדת...

המתכונים שיעשו לכם את יום ההולדת...

21/03/2016 09:30:55

מארגנים יום הולדת? זקוקים להשראה? בואו תראו איזה מזנון טעים וקליל אפשר להכין לחגיגה הטעימה של השנה.
מתנפח לכל אורח

מתנפח לכל אורח

28/03/2016 10:50:48

האטרקציה שאי אפשר בלעדיה!
לג בעומר

לג בעומר

24/02/2019 14:52:06

כל המידע על ל"ג בעומר - המנהגים, הסיפורים, איכות הסביבה ועוד. כנסו והשכילו.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר