יום הולדת פנטזיה

כאשר מגיע היום הולדת של אחד הילדים או כל חגיגה אחרת אתם בטח מחפשים יום הולדת פנטזיה? אז נתחיל ונומר שהגעתם למקום הנכון! אצלנו באתר תמצאו מבחר ענק של יום הולדת פנטזיה שיהפכו את האירוע שלכם ליום הולדת מיוחדת ובלתי נשכחת. אז כנסו ומצאו את היום הולדת פנטזיה שמתאים ביותר לכם וחייגו לשריין לכם את התאריך של היום הולדת שלכם.

אבקת פיות - מסיבת נסיכות קסומה
שרון, מרכז

אבקת פיות - מסיבת נסיכות קסומה
מסיבת יום הולדת קסומה ומלכותית לבנות שיגרמו לכל אחת להרגיש כמו נסיכה היישר מהאגדות


0 המלצות

בנות חוגגות בסטייל אחר
צפון, מרכז

בנות חוגגות בסטייל אחר
חגיגה אמתית בסטייל שבנות הכי אוהבות עם ספא, פינוקים והפתעות לבנות בלבד.


29 המלצות

קנדיל'ה לשבור את הקרח
כל הארץ

קנדיל'ה לשבור את הקרח
בואו ליהנו ממופע חגיגי באווירה ייחודית עם תפאורה חלומית שירתק את הילדים


33 המלצות

תיאטרון חוויה - חוויה ליום הולדת
שרון, מרכז

תיאטרון חוויה - חוויה ליום הולדת
מקום חוויתי לילדים שבו הם יוכלו להיכנס לעולמות מדהימים של פנטזיה וקסם!


0 המלצות

כיף של יומהולדת
כל הארץ

כיף של יומהולדת
מגוון נושאי ימי הולדת ופעילויות מרתקות ומלאות בחוויות שכל הילדים הכי אוהבים.


4 המלצות

הצעות שיכולות להתאים

רוקדות עם רוני
צפון, שרון, מרכז, דרום

רוקדות עם רוני
מסיבת ריקודים בלעדית, מושקעת ואיכותית של זומבה, היפ הופ ועוד שלל סגנונות.


10 המלצות

עיצוב תכשיטים עם הדסה
כל הארץ

עיצוב תכשיטים עם הדסה
בואו לעצב את התכשיט הכי נוצץ ומקורי בפעילות מיוחדת שמאפשרת ליצור ולחוות


17 המלצות

פינוק ספא - חגיגה מושלמת לבנות
מרכז, ירושלים

פינוק ספא - חגיגה מושלמת לבנות
מסיבת יום הולדת מושלמת ומפנקת לילדות עם ספא, קרמים ועוד פינוקים!


9 המלצות   |   החל מ: ₪1000

לאלילנד-FROZEN
כל הארץ

לאלילנד-FROZEN
מסיבה מטריפה בנושא האופנתי והאהוב על כל ילדה עם תצוגת אופנה, סט צילומים ואיפור!


11 המלצות

יום הולדת פנטזיה

יום הולדת פנטזיה, יום הולדת פנטזיה, יום הולדת פנטזיה לימי הולדת, יום הולדת פנטזיה ליום הולדת, יום הולדת פנטזיה ליום הולדת


בחירה על פי עונה שנה קלנדרית למען יום הולדת פנטזיה
קיים ביטוי שהפירוש שלו הוא שכל מה שקורה בחיים זה תוצאה של עיתוי. אז בדומה ל מרבית האמירות גם הנוכחית נראית כמציאותית. מתקיימים די הרבה פעילויות שנקבע לבצע ובמסגרתם נחויב להביא בחשבון את התזמון המועד ומה שמתלווה אליה. חגיגת יום ההולדת למשל היא בעצם המחשה למקרה מעין זה שבשעה שאנו מבצעים אז אנו צריכים להביא בחשבון בנוסף את העונה ואף את החודש בשנה הקלנדרית. קיימים מספר פנים לזמן בשנה העברית שבהם נעשה את מסיבת יום ההולדת שבו נבחר יום הולדת פנטזיה.

מצד בודד, מזג האוויר לא פוסח על הבחירה בסוג ההפעלה ובסוג המקום שבו נעשה את האירוע.

יש הרבה תקופות שבתוכם אפשרי בהחלט לקיים את יום ההולדת מחוץ לבית, לעומתן יש חודשים שכחלק מהאילוצים נצטרך לבצע את יום ההולדת במקום סגור, בעקבות מזג אוויר קריר או במקום זה מזג אוויר חם וגם כבד. בעונות מעבר אנו מסוגלים לאתר חלל שבו מתאפשר לנו לקחת החלטה בדקה התשעים האם לערוך אירוע בחלל פתוח ובין אירוע במרחב סגור.

החלטה על פעילויות ל יום הולדת פנטזיה
קבלת החלטה ביחס ל זמני השנה העברית ולגבי החודש שבמסגרתו נממש את אותה יום הולדת תאיר במקביל על כל האטרקציות שבהן נבחר.

פעילויות אטרקטיביות והפעלות עלולים להיות מעוצבים על פי עונות השנה או להיות שיתאימו לכל אחת מ זמני השנה הקלנדרית. קיימות לדוגמה פעילויות כאלה שיוכלו להתקיים אך ורק בחוץ דוגמת מצא את המטמון, המרוץ למיליון, תחרות מכוניות על כל סוגיהם, ופעילויות שיותאמו למרחבים סגורים דוגמת הופעת קסמים, ליצנים וכדומה. את אותה התוכן והפעילות האטרקטיבית ההולמים נברור במקביל גם על פי גיל החוגגים, עולם התוכן אשר מעניינים אותם וכמובן בהתחשב במאפייני קהל היעד והאם הקהל עשוי מקהל ממין בנים בלבד, מקהל ממין בנות בלבד או אולי ילדים ובנות אלו עם אלה.

יומהולדת לבנים? לקהל של בנות? או לחילופין אלו עם אלה? יום הולדת פנטזיה!
שאלה שמעניינת אבות ואימהות רבים למדי שנייה לפני הם רוצים להכין את אירוע המסיבה של יומולדת היא השאלה אם לערוך מסיבת יום הולדת רק לילדים? האם לקיים חגיגה לבנות בלבד או אולי עדיף ליצור קהל מגוון של ילדים וילדות בחגיגה מעורבבת. האמת היא שאין שאין לשאלה שאין בנמצא שאין לשאלה הזו תשובה פשוטה יחידה נכונה. ההכרעה חייבת להיות תוך לקיחה בחשבון של האופי של המשתתפים, אופי החברות במסגרת הכיתתית ולפי מאפיינים נוספים. בהתייחס ל סוגים ימי הולדת לילדות אמורים להציע לבנות סוגים מגוונים למדי החל ב עבודות מטבח, יכולים לכלול דוגמניות ובספא, ועשויות להיות גם סדנא או סדנאות כוריאוגרפיה סוערות.

מסיבות ימי הולדת לילדים בלבד אמורים לעסוק בעולם התוכן של טיסנים, תחרויות כדורגל תחרויות של יום הולדת ספורט משימתי, תחרויות אבירים וישנם כמובן הנושאים שמשותפים שהינם למעשה המרתקים ביותר דוגמת חיפוש אחר המטמון, ליצנות, קולנוע, הפעלת רדיו, קריוקי מצחיק פעילות תחרותית של נסיכות ואבירים והפעלות דומות נוספות. מאפייניה של הפעילות וגם מבנה חוגגי האירוע הוא בעל השפעה רבה על מאפייני הפעילות, על קוויה הכלליים ובמקביל גם על הגיבוש בין הפרטים בכיתה.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר