יום הולדת בסוכות

מספר רעיונות לחגיגת יום ההולדת של ילדכם בחג, כך שהמסיבה תהיה קשורה לחג הסוכות ותכניס את כל החברים לאווירת החג ובמיוחד לאווירת יום ההולדת.

חג הסוכות הוא אחד מהחגים האהובים ביותר על הילדים, וגם על המבוגרים. חוץ מהעניין של חופשה ארוכה במיוחד ממסגרות החינוך, זהו חג צבעוני ושמח בו כל המשפחה אוכלת במשך שבעה ימים מלאים בסוכה, מזג האוויר נעים ונוח במיוחד וכל יום הולכים לבלות ולטייל עם המשפחה ועם החברים.

אם ילדכם נולד בתקופת חג הפסח, תוכלו לארגן עבורו מסיבת יום הולדת כיפית במיוחד, כזו שהוא לא ישכח אף פעם! הבעיה היחידה עבורכם תהיה כיצד תוכלו להתעלות על המסיבה המגניבה שתארגנו לו בשנה שלאחר מכן.

ריכזנו במיוחד בשביל כך מספר רעיונות לחגיגת יום ההולדת של ילדכם בחג, כך שמסיבה תהיה קשורה לחג הסוכות ותכניס את כל החברים לאווירת החג ובמיוחד לאווירת יום ההולדת.

יום הולדת בסוכות

מסיבת יום הולדת עם סדנאות יצירה

החלק האהוב ביותר על כל הילדים במהלך חג הסוכות הוא הכנת הקישוטים, ותליית בסוכה. כך כאשר כל המשפחה מתכנסת לאכול את מטעמי החג, כולם מתפעלים מהקישוטים המיוחדים והצבעוניים המקשטים את הסוכה והילדים מרגישים גאווה וכיף עם כל המחמאות שהם מקבלים מכל עבר.

לכן, מומלץ לערוך מסיבת יום הולדת עם מגוון סדנאות יצירה מדליקות, כך שכל הילדים יוכלו להכין ביחד או לחוד המון קישוטים יצירתיים ויפים לסוכה שלהם. כל מה שצריך לארגן זה שולחנות וכסאות קטנים שיפוזרו ברחבי החצר, קפיצה קטנה לחנות יצירות שם תוכלו לרכוש המון אביזרי יצירה כמו בריסטולים, דבק, טושים צבעוניים, נצנצים ועוד. כך הילדים יוכלו ליהנות ולהכין קישוטים ככל העולה על רוחם.

תוכלו לשדרג את המסיבה עם תחרות קישוטים מאתגרת בין כל הילדים, כך שלאחר שכולם יסיימו להכין את הקישוטים שלהם – ילד יום ההולדת יצטרך להחליט מיהו הזוכה הגדול בתחרות הקישוטים ויעניק לו מדליה.

מסיבת יום הולדת בקונספט של חג הסוכות

מכיוון שיום הולדתו של ילדכם חל בחג הסוכות, זוהי הזדמנות נהדרת לערוך עבורו מסיבת יום הולדת מיוחדת בקונספט של החג. תוכלו לערוך הפעלות, חידונים ומשימות הקשורים לחג. התחילו עם חידון סוכות מאתגר בו הילדים ישאלו שאלות כלליות הקשורות לחג כמו "מהם ארבעת המינים", "איזה חג נחגג מיד לאחר חג הסוכות"?, "איזה חג יש לפני חג הסוכות"? ועוד.

לאחר מכן תוכלו לערוך משחק משעשע ומאתגר בין כל הילדים כמו תחרות אכילת תפוח טבול בדבש כאשר הידיים קשורות מאחורי הגב, תחרות הפרדת כל גרעיני הרימון, משחק מצא את האתרוג ועוד. בסופם של כל המשחקים תוכלו לערוך את טקס העוגה, ובזמן הזה ילד יום ההולדת יכריז על הזוכה הגדול בכל התחרויות ויעניק לו מדלית הצטיינות ולכל שאר הילדים הוא יחלק מדליות השתתפות.

מסיבת יום הולדת אל תוך הלילה

נוסף על כל המנהגים הקשורים לסוכה כמו אכילה ושתיה בסוכה, בניית סוכה כשרה ועוד, ישנו גם מנהג לישון בסוכה במהלך הלילה. רעיון מיוחד למסיבת יום הולדת כיפית שהילדים יאהבו במיוחד הוא חגיגת יום הולדת עם מסיבת פיג'מות בתוך הסוכה.

כמובן שיש צורך באישור ההורים של כל הילדים לכך, ורק בתנאי שהסוכה גדולה מספיק וממוקמת בחצר הבית כאשר שער הכניסה סגור ונעול. הילדים יוכלו להתחיל את המסיבה בשעות הערב המוקדמות עם מפעיל יום הולדת שיגיע להצחיק ולשמח את כולם, לאחר מכן הילדים יאכלו ביחד ארוחת ערב מתוקה של יום הולדת עם המון ממתקים, לאחר מכן כל הילדים יוכלו לישון ביחד בסוכה בתוך שקי שינה או מזרנים.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


העולם המופלא של ניצנץ

העולם המופלא של ניצנץ

שרון, מרכז
חגיגה בלתי נשקחת בעולם המופלא של ניצנצ! משחקים, בובת ענק בלוני צורות ועוד.
החל מ: ₪650

ספורט פלוס+ הפעלה ליומולדת

ספורט פלוס+ הפעלה ליומולדת

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר
הפעלה ספורטיבית ומאתגרת עם מבחר תחנות מדליקות והמון הנאה
11 המלצות

טל סולומון - סטנדאפ ומתיחה על הכלה!

טל סולומון - סטנדאפ ומתיחה על הכלה!

צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

17 המלצות

Game on

Game on

כל הארץ
האטרקצית המגניבה ביותר של משחקי הווידאו עם הטכנולוגיה הכי מתקדמת אצלכם ביום ההולדת!
3 המלצות