חגיגה עם חיות, חוויה בלתי נשכחת

אם גם אתם משוגעים על בעלי חיים זו הכתבה בשבילכם! רוצים לדעת מה החיה האהובה ביותר בעולם? המשיכו לקרוא.

לפני שנגלה לכם את התשובה לשאלת השאלות נספר כי בשנים האחרונות עלתה המודעות כלפי הסכנות הנשקפות לבעלי החיים בעולם. מסתבר שאלו לא נזקי מזג האוויר או השינויים באטמוספירה שגורמים להם להיפגע אלא אנחנו, בני האדם, עם זיהום האוויר, הים והיבשה שאנו יוצרים. הפגיעה שלנו בטבע ובסביבה כל כך קשה שזנים רבים של בעלי חיים, שחיו בכדור הארץ אלפי שנים, נכחדו בעשורים האחרונים. הפסד עצום לכולנו.

בכדי לטפח את המודעות חשוב שאנחנו, אוהבי החיות, נמשיך לעשות פעולות אקטיביות המסייעות להם לשמור על המוניטין המדהים שלהם, כך בעצם נדביק עוד ועוד ילדים באהבת בעלי חיים ע"י ימי הולדת וניצור שרשרת של לוחמי סביבה המגינים עליהם מפני בני האדם חסרי ההתחשבות.

חיות שעושות שמח

איך מפיצים אהבה? בעזרת פעילויות עם חיות. סדנאות יום הולדת עם בעלי חיים, פעילויות מיוחדות בקייטנות של הקיץ הכוללות ביקור בספארי, גן חיות או אפילו פינת חי, השתתפות בחוגי חיות, הפעלות ימי הולדת בנושא בעלי החיים והסביבה בתנועות הנוער אליהם אתם שייכים ועוד.

אם אמא שואלת אתכם איזו פעילות אטרקטיבית תרצו להזמין ליום ההולדת המתקרב שלכם נצלו את ההזדמנות ובקשו פעילות עם חיות, החברים מהכיתה ישמחו לפגוש נחש, איגואנה ותוכים ולכם תהיה יום הולדת מגניבה ומיוחדת במינה. אטרקציות יום הולדת שכאלה תוכלו למצוא כאן באתר, מפעילים המגיעים עד אליכם עם כלובים רבים של בעלי חיים ישמחו להעביר את הפעילות.

דרושים מתנדבים

מלבד הפעילויות שהזכרנו קודם חשוב מאד למצוא קצת זמן פנוי ולעשות בו משהו טוב למען אחרים, או במילים אחרות להתנדב. עמותות כמו צער בעלי חיים או תנו לחיות לחיות זקוקות כל העת למתנדבים חדשים ומסורים שיעניקו תשומת לב וטיפול ראוי לבעלי החיים שברשותם. כידוע בעלי חיים אינם יודעים גבול, לכן צפו לאהבה ללא תנאי ולליקוקים בלי הפסקה כחלק משעות ההתנדבות בעמותה.

כלב או חתול?

נו כבר יש לכם ניחוש מי החיה האהובה בעולם? אם אמרתם כלב – צדקתם, אם בחרתם בחתול, ובכן, גם צדקתם. הדעות ברחבי העולם חלוקות ביותר. בארה"ב החיה הפופולרית ביותר היא הכלב, אך אם נודדים רגע לאירופה הרי שהחתול כובש את מצעד הפופולריות. אם תרשו לנו להתערב רגע בדיון נציע מספר חיות מדהימות אחרות שיכולות להתמודד על הכתר, מוכנים? קוף הלמור החתיכי, גור של כלב ים או של דוב פנדה, ארנבון ננסי בגודל כף יד או קיפודון. יש לכם עוד רעיונות לבעלי חיים מדהימים ואהובים? שלחו אלינו!

רוצים להזמין מפעיל בנושא בעלי חיים ליום ההולדת שלכם? היכנסו כאן בפורטל קרמל אל הקטגוריה הפעלות יום הולדת ותפגשו את מאלפת הכלבים המגניבה שלנו, פינות החי על גלגלים שמגיעות עד הבית ועוד. בהצלחה!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


Game on
כל הארץ

Game on

האטרקצית המגניבה ביותר של משחקי הווידאו עם הטכנולוגיה הכי מתקדמת אצלכם ביום ההולדת!
3 המלצות

חוגגים עם סופיה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

חוגגים עם סופיה


1 המלצות

מסיבת פיג'מות חלומית
כל הארץ

מסיבת פיג'מות חלומית


8 המלצות

עולם הכלבים של תומר
מרכז, ירושלים

עולם הכלבים של תומר

הילד שלכם אוהב כלבים? חגגו את יום ההולדת עם חברו הטוב ביותר של האדם בחגיגה עשירה.