הפעלת יום הולדת עם ליצן

אז מדוע כדאי לכם להביא ליצן למסיבת יום ההולדת של הקטנטן שלכם? כל הסיבות העיקריות כאן לפניכם.

אם ילדכם לקראת חגיגות יום ההולדת שלו, אתם וודאי מתלבטים כבר זמן רב איזו הפעלה מדליקה כדאי להביא לו למסיבה. יש אינספור מפעילים עם קונספטים שונים, בהתאם לטרנדים הפופולריים ביותר לאותה השנה.

הפעלה המוצלחת ביותר שמתאימה במיוחד לילדים קטנים היא הפעלה עם ליצן מפיל מצחוק. ישנה איזו אמירה שטוענת כי ילדים מפחדים מליצנים, אך חשוב להבין שזה כלל לא כך – לפחות לא אצל רוב הילדים. עבורם ליצנים הם אנשים מצחיקים ומשעשעים שעושים שטויות מצחיקות, ומלאי אנרגיה.

ניתן לומר אפילו שכוכבי הילדים הגדולים מתנהגים מעט כמו ליצנים – הרי יובל המבולבל הוא כמו סוג של ליצן, עושה ואומר דברים מצחיקים ומבולבלים כדי להצחיק את הילדים.

אז מדוע כדאי לכם להביא ליצן למסיבת יום ההולדת של הקטנטן שלכם? אלו הסיבות העיקריות:

משחקים כיפיים והרבה צחוק

הליצנים מגיעים להפעלה כאשר הם מחופשים בצורה מצחיקה – כך שכבר ממבט ראשון הילדים מתחילים לצחוק ולהיכנס לאווירה. הליצן יעשה עם הילדים המון משחקים משעשעים ומיוחדים, אחיזות עיניים מצחיקות ובעיקר הרבה שיגועים.

שימו לב - תוכלו למצוא ברשת מגוון ליצנים ומגוון הפעלות לילדים בגיל 5 ועד 10. אין לזה גיל... מומלץ בחום.

הליצן יפתיע את הילדים עם כל מיני בובות גדולות ומצחיקות שהוא יתחפש אליהן, שירים וריקודים סוחפים ועוד. ישנם ליצנים שמגיעים להפעלה בזוגות, כך שהם ישעשעו את הילדים במופע ליצנות קומי כאשר אחד מהליצנים הוא הדמות "הרצינית", והליצן השני הוא הדמות שעושה שטויות ושיגועים.

הפעלת יום הולדת עם ליצן - למה זה כדאי?

קסמים, פעלולים ולהטוטים שידהימו את הילדים

הליצנים עוברים הכשרה מקצועית לעבודה מול ילדים, כך שהם יודעים בדיוק מה ילדים אוהבים ומה מצחיק אותם. חלק מההפעלה במסיבת יום ההולדת תהיה גם ללהטוטים וקסמים מצחיקים ומפתיעים שידהימו את הילדים.

כידוע ילדים אוהבים מאוד לראות דברים מפתיעים ומיוחדים, כאשר הם רואים להטוט מדהים הם מיד מאמינים למה שהם ראו ולא מנסים כמונו המבוגרים להבין איך הוא עשה את זה.

שיתוף פעולה מלא של כל הילדים

הליצן יגיע להפעלה עם תכנית מסודרת והמון אביזרים מיוחדים ומצחיקים, כדי להפעיל ולשחק עם הילדים. היתרון בהפעלה עם ליצן הוא בכך שהליצן יעניק את מלוא תשומת הלב לכל הילדים, ובמיוחד לילד יום ההולדת שיהיה במרכז העניינים.

הוא יקפיד שכל הילדים יהיו פעילים באופן מלא במהלך ההפעלה, ילמד אותם אפילו כיצד עושים להטוטים פשוטים ויעניק פרסים ומתנות. אין ספק כי הפעלה עם ליצן זו הפעלה כיפית, צבעונית, מיוחדת ושמחה במיוחד שכל הילדים יאהבו.

אביזרים מדליקים ומיוחדים

כל הליצנים מאובזרים תמיד עם ציוד מדליק, מצחיק ומשעשע. דוגמה לכך ניתן לראות עם הבגדים הצבעוניים במיוחד שהם לובשים, הנעליים שגדולות בכמה מידות והאף האדום והמצחיק. הליצן יגיע להפעלת יום ההולדת עם שלל אביזרים מיוחדים ומצחיקים כמו פרח שמשפריץ מים, כדורים למופע ג'אגלינג, אביזרים לאקרובטיקה וכמובן מופע פנטומימה מפיל מצחוק.

גם פיגוז מספקים הפעלות מדליקות לגילאי 5 ומעלה, שווה לבדוק. בהצלחה.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


מסיבת כדורסל מטריפה
צפון, מרכז, דרום

מסיבת כדורסל מטריפה

חגיגת יום הולדת ספורטיבית ואקטיבית לילד יום ההולדת! חגיגה שכולה מבוססת על הספורט האהוב.
3 המלצות

מסיבלימי - אגדה של יומולדת
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

מסיבלימי - אגדה של יומולדת


החל מ: ₪800
10 המלצות

מסיבת פיג'מות חלומית
כל הארץ

מסיבת פיג'מות חלומית


8 המלצות

העולם המופלא של ניצנץ
שרון, מרכז

העולם המופלא של ניצנץ

חגיגה בלתי נשקחת בעולם המופלא של ניצנצ! משחקים, בובת ענק בלוני צורות ועוד.
החל מ: ₪650