הפעלת יום הולדת עם ליצן

אז מדוע כדאי לכם להביא ליצן למסיבת יום ההולדת של הקטנטן שלכם? כל הסיבות העיקריות כאן לפניכם.

אם ילדכם לקראת חגיגות יום ההולדת שלו, אתם וודאי מתלבטים כבר זמן רב איזו הפעלה מדליקה כדאי להביא לו למסיבה. יש אינספור מפעילים עם קונספטים שונים, בהתאם לטרנדים הפופולריים ביותר לאותה השנה.

הפעלה המוצלחת ביותר שמתאימה במיוחד לילדים קטנים היא הפעלה עם ליצן מפיל מצחוק. ישנה איזו אמירה שטוענת כי ילדים מפחדים מליצנים, אך חשוב להבין שזה כלל לא כך – לפחות לא אצל רוב הילדים. עבורם ליצנים הם אנשים מצחיקים ומשעשעים שעושים שטויות מצחיקות, ומלאי אנרגיה.

ניתן לומר אפילו שכוכבי הילדים הגדולים מתנהגים מעט כמו ליצנים – הרי יובל המבולבל הוא כמו סוג של ליצן, עושה ואומר דברים מצחיקים ומבולבלים כדי להצחיק את הילדים.

אז מדוע כדאי לכם להביא ליצן למסיבת יום ההולדת של הקטנטן שלכם? אלו הסיבות העיקריות:

משחקים כיפיים והרבה צחוק

הליצנים מגיעים להפעלה כאשר הם מחופשים בצורה מצחיקה – כך שכבר ממבט ראשון הילדים מתחילים לצחוק ולהיכנס לאווירה. הליצן יעשה עם הילדים המון משחקים משעשעים ומיוחדים, אחיזות עיניים מצחיקות ובעיקר הרבה שיגועים.

שימו לב - תוכלו למצוא ברשת מגוון ליצנים ומגוון הפעלות לילדים בגיל 5 ועד 10. אין לזה גיל... מומלץ בחום.

הליצן יפתיע את הילדים עם כל מיני בובות גדולות ומצחיקות שהוא יתחפש אליהן, שירים וריקודים סוחפים ועוד. ישנם ליצנים שמגיעים להפעלה בזוגות, כך שהם ישעשעו את הילדים במופע ליצנות קומי כאשר אחד מהליצנים הוא הדמות "הרצינית", והליצן השני הוא הדמות שעושה שטויות ושיגועים.

הפעלת יום הולדת עם ליצן - למה זה כדאי?

קסמים, פעלולים ולהטוטים שידהימו את הילדים

הליצנים עוברים הכשרה מקצועית לעבודה מול ילדים, כך שהם יודעים בדיוק מה ילדים אוהבים ומה מצחיק אותם. חלק מההפעלה במסיבת יום ההולדת תהיה גם ללהטוטים וקסמים מצחיקים ומפתיעים שידהימו את הילדים.

כידוע ילדים אוהבים מאוד לראות דברים מפתיעים ומיוחדים, כאשר הם רואים להטוט מדהים הם מיד מאמינים למה שהם ראו ולא מנסים כמונו המבוגרים להבין איך הוא עשה את זה.

שיתוף פעולה מלא של כל הילדים

הליצן יגיע להפעלה עם תכנית מסודרת והמון אביזרים מיוחדים ומצחיקים, כדי להפעיל ולשחק עם הילדים. היתרון בהפעלה עם ליצן הוא בכך שהליצן יעניק את מלוא תשומת הלב לכל הילדים, ובמיוחד לילד יום ההולדת שיהיה במרכז העניינים.

הוא יקפיד שכל הילדים יהיו פעילים באופן מלא במהלך ההפעלה, ילמד אותם אפילו כיצד עושים להטוטים פשוטים ויעניק פרסים ומתנות. אין ספק כי הפעלה עם ליצן זו הפעלה כיפית, צבעונית, מיוחדת ושמחה במיוחד שכל הילדים יאהבו.

אביזרים מדליקים ומיוחדים

כל הליצנים מאובזרים תמיד עם ציוד מדליק, מצחיק ומשעשע. דוגמה לכך ניתן לראות עם הבגדים הצבעוניים במיוחד שהם לובשים, הנעליים שגדולות בכמה מידות והאף האדום והמצחיק. הליצן יגיע להפעלת יום ההולדת עם שלל אביזרים מיוחדים ומצחיקים כמו פרח שמשפריץ מים, כדורים למופע ג'אגלינג, אביזרים לאקרובטיקה וכמובן מופע פנטומימה מפיל מצחוק.

גם פיגוז מספקים הפעלות מדליקות לגילאי 5 ומעלה, שווה לבדוק. בהצלחה.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


לאלילנד מסיבת צחקוקים
כל הארץ

לאלילנד מסיבת צחקוקים

מסיבת צחקוקים אנרגטית מלאה בכייף ומצב רוח, עם צחוק בלתי פוסק ושלל אביזרים מבדרים ומצחיקים!

לא עודכן מחיר

0 המלצות

בקרנבל של נופרי
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דר

בקרנבל של נופרי

יום הולדת בשלל נושאים שכל הילדים אוהבים לחגיגת מושלמת ומהנה ביותר!

החל מ:₪1000

117 המלצות

אגדודס - אי המטמון
נבדק
מרכז

אגדודס - אי המטמון

חגיגה המשלבת את סיפורי אי המטמון ובה ילדכם הוא הכוכב! חגיגה עם תכנים חינוכיים.

לא עודכן מחיר

33 המלצות

זומבה עם דניאלה
מרכז

זומבה עם דניאלה

חגיגה כיפית ומרקידה המיועדת לבנות! הצטרפו למסיבת ריקודים עם כל הסגנונות המדליקים והאהובים.

לא עודכן מחיר

1 המלצות