הגיטרתרון
מרכז, ירושלים
הגיטרתרון

יום הולדת מוזיקלי ומרגש המתאים לכל הגילאים, לילדים שאוהבים מוסיקה!


073-7585485
4 המלצות
ורד סת שני מסיבת טארוט
שרון, מרכז
בקרנבל של נופרי
כל הארץ
החל מ:₪1000
בקרנבל של נופרי

יום הולדת בשלל נושאים שכל הילדים אוהבים לחגיגת מושלמת ומהנה ביותר!


073-7828099
117 המלצות
אגדודס - אי המטמון
מרכז
אגדודס - אי המטמון

חגיגה המשלבת את סיפורי אי המטמון ובה ילדכם הוא הכוכב! חגיגה עם תכנים חינוכיים.


073-7585431
33 המלצות
מסיבת פיג'מות חלומית
כל הארץ

073-7584996
8 המלצות
יותם ומיקה - החגיגה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

073-7581980
3 המלצות
השף המתעופף
מרכז, דרום
השף המתעופף

מוכנים להכנס לנעליים של השף? חגיגת יום הולדת טעימה עם השף המתעופף!


073-7585430
13 המלצות
לאלילנד מסיבת צחקוקים
כל הארץ
לאלילנד מסיבת צחקוקים

מסיבת צחקוקים אנרגטית מלאה בכייף ומצב רוח, עם צחוק בלתי פוסק ושלל אביזרים מבדרים ומצחיקים!


073-7585514

כששני חברים חוגגים יחד יום הולדת

בואו לחגוג יום הולדת בסטייל בין חברים, עם מגוון רעיונות, עלויות זולות יותר והרבה הרבה יותר כיף...

כששני חברים חוגגים יחד – סיבה למסיבה!

חלומם של לא מעט ילדים הוא לחגוג את יום ההולדת ביחד עם חברם הטוב. על מנת שיהיה ניתן להוציא יום הולדת שכזה לפועל, הרי שצריך ששני החברים הטובים יחגגו במועדים סמוכים. אחרי שהתגברתם על המכשול הזה ואכן מדובר על אירוע בר מימוש, כל שנותר לכם הוא לצאת לדרך. יום ההולדת עבור הילדים הוא חגיגה עצומה, ובעת שמדובר על יום הולדת כפול שנחגג עם החבר הכי טוב, הרי שמדובר על המסיבה הכי טובה בעיר. עבור הילדים מדובר על אירוע מרגש ועל חוויות שישארו בלבם לנצח. מעבר להתרגשות ולכייף הגדול של הילדים, תשמחו לגלות שגם אתם, ההורים, תרוויחו מהשידוך הזה. לחגוג יום הולדת עם החבר הכי טוב זה בהחלט אחת הבקשות הכי פופולריות של ילדים ברחבי העולם... 

מוזילים את עלות החגיגה

מאחר ומדובר על שתי משפחות שחוגגות, הרי שמתחלקים בעלויות ונטל עלות יום ההולדת פוחת משמעותית. כמות הילדים המוזמנים נשארת אותו הדבר, מאחר והילדים המוזמנים הם לרוב מאותה הכיתה – כך שהעלות נשארת קבועה. מה שלא נשאר קבוע, הוא העלות שאתם תשלמו. בעת שתחברו יחד למשפחה אחרת מהכיתה של ילדכם, הרי שאתם עתידים להוזיל את עלויות החגיגה בחצי. נדמה שכל הצדדים יוצאים מרוצים – גם הילדים הנרגשים לחגוג עם החבר הכי טוב, וגם אתם הופכים את יום ההולדת לנגיש יותר מבחינה כלכלית. מאחר והוזלתם משמעותית את עלות החגיגה, הרי שתוכלו להשקיע בעוד דברים נוספים לרבות מזכרות מעניינות, קישוטים מיוחדים או אטרקציה קטנה נוספת שתביאו לחגיגה.

כעת נותר לברר – איך חוגגים?

לאחר שהבנתם שמדובר על שידוך מוצלח במיוחד, כעת ניתן לברר עם הילדים באיזו צורה הם רוצים לחגוג. לאחר שהוסכם עם הילדים כי תביאו הפעלה, כעת כדאי להציג בפניהם מספר אופציות, ולתת להם לבחור מתוך האפשרויות שהצגתם בפניהם. כאשר מדובר על בנים, ברוב המקרים הם ירצו יום הולדת שבבסיסה הספורט. יום הולדת שכזה אינו אומר בהכרח יום הולדת רק לבנים, אלא מדובר על חוויה כיתתית לבנים ובנות גם יחד. יום הולדת כדורגל לדוגמא, מגלם בתוכו מימדים של שיתוף פעולה, חברות ותחרות ידידותית. בנו עם ילדכם תכנית משותפת לבניית יום ההולדת, וחישבו איך תוכלו להפוך יום הולדת כדורגל ליום השמח ביותר עבורם.

עשייה משותפת, התרגשות משותפת

יום ההולדת הוא התחנה הסופית המגיעה לאחר תהליך ארוך של הפקת האירוע. לא אחת נאמר כי חשוב להנות מהדרך, ולכן כדאי לערב ולשלב את הילדים בתהליך הפקת האירוע שלהם. שתפו אותם בבחירת המזון והשתייה שיוגשו, בלוקיישן הנבחר לקיום החגיגה ובהחלטות נוספות שאתם, ההורים, לוקחים ביחס ליום ההולדת. ככל שתערבו את הילדים יותר, כך הם עתידים להתרגש יותר ולצפות יותר ליום הגדול שלהם. בנוסף, חשוב שתתנו להם להביע את דעתם ביחס לדברים שונים הקשורים בחגיגה, כי בסופו של דבר החגיגה היא שלהם וחשוב שהם יהיו מרוצים מהתוצר הסופי. 

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!
תגובות על שני חברים חוגגים יחד זה סיבה למסיבה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כל הזכויות שמורות - אתר "קרמל" - 2018 ©
הסרת אחריות: פורטל קרמל הינו פלטפורמה אינטרנטית לפרסום וקידום ספקים ומקומות.
פורטל קרמל אינו אחראי על טיב השירות, האיכות והתוכן. התכנים והתמונות בדפי הפרסום באחריות הספקים בלבד.